GEEN Vstřícná banka:
Dejte Fio bance své vysvědčení


27. 07. 2015  00:11     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla Fio banka a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte Fio bance své vysvědčení
U Fio banky nemůžeme začít jinak než zopakovat její prvenství a zisk titulu GEEN Nejvstřícnější banka roku 2014. Banka tento nejvyšší titul obhájila již po čtvrté. První klientský rating bank je přitom nejkomplexnější a nejcitovanějším projektem pro objektivní hodnocení tuzemských bank.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

 

Hned v lednu přišla Fio banka s pěknou a šikovnou inovací. Česká Fio banka představila novinku – nový Fio Internetbanking, který poskytla svým klientům. Jeho hlavními přednostmi je zajímavý a neokoukaný design, přehledné intuitivní ovládání a také změna použité technologie, která umožní obsluhu rostoucího počtu klientů Fio banky. V průběhu letošního roku pak do systému přidává banka další funkčnosti.

Leden také přinesl možnost klientů banky dobíjet kredit u operátora O2. Jasně, tato možnost už u větších bank funguje léta, ale každý posun ve vstřícnosti a možnostech klientů při užívání služeb banky musím hodnotit kladně.

Co musím také zmínit je únorové zvýšení klientů banky na 460 000. Fio se tak zabydlela na trhu jako skutečně středně velká banka.

Co se mi na Fio bance moc líbí, je její přístup a dlouhodobá aktivita na poli vzdělávání dětí a studentů. Vzdělávání se týká investování, přehledu v tomto segmentu a schopnosti rozumět této poměrně sofistikované problematice. Fio banka tak pokračuje v sérii bezplatných vzdělávacích seminářům pro veřejnost a zahájila v březnu 11. ročník Školy investování. Jarní část nabídne zájemcům o investování tři zajímavá témata v téměř 40 městech po celé České republice. Semináře jsou určeny úplným začátečníkům i pokročilým investorům.

Fio banka potřebovala zatraktivnit svoje hypotéky a to zvláště po vstupu Air Bank na tento trh. Proto na konci března banka plošně snížila úrokové sazby hypoték a minimální fixní sazba tak nově činí 1,99 % p.a., a to bez nutnosti uzavřít jakékoliv doplňkové služby či pojištění.

Bez povšimnutí nemohu ponechat ani umístění produktu banky v projektu Česká koruna. Nejlepším podnikatelským účtem v Ceně podnikatelů soutěže Zlatá koruna 2015 se stal právě Fio podnikatelský účet bez poplatků. Obhájil loňský titul a již počtvrté v řadě získal největší počet hlasů.

Fio je banka, která je sice nyní už střední, ale je aktivní, inovativní, je dobře vidět a také je česká. Právě na českosti postavila banka svou novou image. Banku tedy hodnotím velmi pozitivně.GEEN Vstřícná banka: Dejte Fio bance své vysvědčení

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

9751865997

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,4610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5840
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0150
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 26,6530
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,6205
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,7410
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více