Gymnázium, střední pedagogická škola, obchodního akademie a jazyková škola Znojmo je aktivní


20. 10. 2015  12:59     Miroslav Zeman     komentáře (0)

IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Gymnázium, střední pedagogická škola, obchodní akademi a jazyková škola Znojmo, je tradičním účatníkem naší soutěže studentů středních a vysokých škol. V minulém ročníku patřila mezi nejúspěšnější. Co vám tato velmi aktivní škola nabízí? ČTĚTE DÁLE!

Gymnázium, střední pedagogická škola, obchodního akademie a jazyková škola Znojmo je aktivní
Tato škola je velmi aktivní a zapojuje se do mnoha soutěžních projektů. V minulém ročníku naší soutěže se několik studentů této školy dostalo do první desítky nejlepších prací a to z celkového počtu 172 soutěžních prací. Studenty školy, spolu s jejich profesorem jsme mohli také přivítat na předávání cen nejúspěšnějším studentům v Praze.

Škola tedy vychovává a vzdělává přemýšlivé, nápadité a pilné studenty, kteří nemají problém zajistit si ve svém kraji dobře placené a prestižní zaměstnání. 

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo vznikla 1.7.2012 sloučením školy Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Znojmo a Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Znojmo v rámci optimalizace škol. Ředitelství školy sídlí v budově na ulici Pontassievská 3. Další součástí školy je budova Obchodní akademie an ulici Přemyslovců 4 a na ulici Dolní Česká č.33.Zde se nachází aula školy. Škola má vlastní Domov mládeže na ulici Alšova č.16 se školní jídelnou ( kapacita 1000 strávníků). Domov mládeže je určen pro ubytování 116 studentek. Tato budova je od školy vzdálena asi 6 minut chůze.

Škola se zapojila do několika eTwinningových projektů s různými partnerskými školami: How can you change our world – digitální fotografie a počítačová grafika (Polsko), My city, my life – Am I proud of it? – prezentace o našem městě a škole (Polsko, Řecko), Geometry in our region – geometrické útvary v našem okolí (Portugalsko). Loňský projekt Scoprirsi vicini (Itálie) získal ocenění Evropský certifikát kvality.
V rámci informatiky spolupracovala naše škola s italskou školou v Livornu v prostředí e-learningové platformy TeamFormula – jednalo se hlavně o prezentace zaměřené na vědu a techniku v období renesance.

Škola byla zastoupena na přípravné schůzce projektu –Comenius v Cádizu (Španělsko). Podílela se na vypracování projektu zaměřeného na matematiku a přírodní vědy International Maths and Science Studio. Protože byl projekt schválen, v následujících dvou letech 2008-2010 budeme spolupracovat se školami v Německu, Řecku, Portugalsku, Itálii, Rumunsku, Francii, Nizozemí a Španělsku.

Již dvakrát se naší škole podařilo zapojit do mezinárodních projektů Sokrates – Comenius. Druhý projekt byl s ekologickým obsahem a názvem Trees and Plants in Europe. Byla vybrána jako koordinující škola pěti evropských škol (z Irska, Německa, Itálie, Bulharska).

Naše škola se stala 1. gymnáziem v Jihomoravském kraji, které bylo za svou činnost v environmentální oblasti oceněno diplomem 1. stupně Škola udržitelného rozvoje – předán jí byl dne 29. ledna 2008 na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v Praze. Jedná se o nejvyšší stupeň, je propůjčen na tři roky.

Je též partnerskou školou Masarykovy univerzity v Brně.

DALŠÍ PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O ŠKOLE NALEZNETE ZDE!

ZÚČASTNĚTE SE I VY NAŠÍ SOUTĚŽE IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ - VEŠKERÉ INFORMACE O SOUTĚŽI NAJDETE ZDE!

Svou školu můžete přihlásit na mailové adrese m.zeman@bankovnipoplatky.com

 

images Logo ZnojmoGymnázium, střední pedagogická škola, obchodního akademie a jazyková škola Znojmo je aktivní

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

38003705648

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4170
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9160
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0760
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2800
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2650
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9148
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více