IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je soutěží i pro střední a vysoké školy


05. 10. 2015  00:47     Miroslav Zeman     komentáře (0)

IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: I školy se mohou sami aktivně účastnit naší soutěže o nejlepší popis a prezentaci Ideální banky. Pokud jejich student v soutěži uspěje, získá odměnu v podobě ceny dle svého výběru v hodnotě 10 000 korun i tato škola. ČTĚTE VÍCE!

IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je soutěží i pro střední a vysoké školy
Soutěž IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ byla původně od svého založení koncipována jako soutěž pro samotné studenty středních a vysokých škol. Počínaje sedmým a osmým ročníkem, jsme soutěž rozšířili i o účast samotných středních a vysokých škol.

I samotné školy tak mohou přihlásit své studenty či kolektivy studentů do této soutěže, která má za cíl zvyšovat finanční gramotnost studentů a současně dávat zpětnou vazbu bankám o přáních a preferencích jejich budoucích klientů. Tyto cíle tak mohou pomoci naplňovat i školy, kde účastníci soutěže - jejich studenti studují a tráví většinu svého pracovního času.

Aktivní škola, resp. aktivní učitelé těchto škol, které se díky nim soutěže zúčastní, mohou nejen školu proslavit a zajistit jí bezplatnou reklamu v prostředí finančních a ekonomických serverů, či serveru spojeného s televizí Prima, ale mohou také pomoci svým studentům dosáhnout na hodnotné ceny. Přímo také mohou své škole, na které učí, zajistit výhru v hodnotě 10 tisíc korun.

A proč nevyužít účast v soutěži i skutečně studijně?

Mnozí učitelé, kteří se se svými studenty v minulosti soutěže zúčastnili, využili úkolu pro studenty i výrazně šířeji. Nezůstalo tak pouze u zadání samostatné práce, ale téma Ideální banky, bankovních produktů, bezpečného zadlužování a bezpečnosti bylo využit v několika hodinách ke zvýšení informovanosti a finanční gramotnosti studentů. Soutěž tak na tyto školy přinesla právě to, co na nich dosud velmi často chybí.

Smyslem soutěže tak není pouze shromáždit práce studentů, tyto výhodnosti, rozdat ceny a těšit se na další ročník. Smyslem soutěže je studenty vzdělávat, naučit nebo motivovat je přemýšlet o bankách, bankovnictví a bankovních či finančních produktech a s těmito informacemi efektivně nakládat.

Jak tedy školy v soutěži reálně soutěží?

Reálně školy soutěží prostřednictvím prací svých přihlášených studentů či jejich kolektivů. Čím více také škola přihlásí do soutěže studentů, tím větší šanci má na zisk některé z cen. Úspěch v soutěži také může do určité míry záviset na vyspělosti a připravenosti studentů v sektoru finančnictví a bankovnictví, nebo na přípravě jejich pedagogů, kteří mohou své studenty v rámci soutěže inspirovat a poskytovat jim potřebné informace a zpětnou vazbu.

Co školy díky účasti v soutěži mohou získat?

- cenu dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 korun

- prezentovat zdarma svou školu na finančních a ekonomických serverech

- získat první či jiné přední místo mezi zúčastněnými školami

- získat pro svého studenta hodnotnou cenu v hodnotě až 25 000 korun (hodnotnou cenou jsou odměněni studenti na prvních třech místech)

- získat ideální příležitost pro přednášky a informování studentů o problematice finanční gramotnosti, tématu bankovnictví a bankovních produktů

Přihlásit svou školu můžete na mail: m.zeman@bankovnipoplatky.com

DALŠÍ INFORMACE O SOUTĚŽI NALEZNETE ZDE!

idealni-banka-2015IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je soutěží i pro střední a vysoké školy

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36080579733

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více