Ideální banka 21. století - k vítězství ji stačil nápad a představivost


03. 10. 2014  00:54     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PÁTEČNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: V tomto seriálu vás chceme ať už jako aktivní soutěžící, nebo zájemce o soutěž seznamovat s informacemi o soutěži s novinkami, podklady a inspirací. Vyhrát můžete až 25 tisíc korun!

Ideální banka 21. století - k vítězství ji stačil nápad a představivost
Současný ročník soutěže studentů středních a vysokých škol je již sedmý. V předchozích šesti ročnících si tak vítězové odnesli za svou snahu a schopnosti výhry přesahující dvacet tisíc korun, nebo získali výhry ve výši kolem deseti tisíc korun v případě obsazení dalších míst v pořadí. K vítězství stačí přitom především snaha, zajímavý nápad a určité znalosti bankovnictví či finančnictví a to třeba i z praktického života.

První ročník soutěže vyhrála studentka Hana Karolína Kobulejová, která zvítězila se svým nápaditým textem svého popisu ideální banky 21. století. Ocenit můžeme nejen nápad, ale i invenci a příjemný písemný projev.

Seznámit se s vítěznou prací prvního ročníku naší soutěže můžete na následujícím odkazu:

VÍTĚZNÁ PRÁCE - Kobulejova_Karolina

Můžete se tak inspirovat nejlepšími pracemi minulých ročníků, které vám budeme v průběhu soutěže přinášet. Kvalitní inspirace je velmi důležitý a může výrazně rozhodnout o vaši úspěšnosti či neúspěšnosti v soutěži. V každém případě je však třeba se zůčastnit.

"Ocitám se v prostorách banky. V prvních vteřinách se rozhlédnu kolem sebe. Za bezbariérovým přístupem se nachází moderní prostředí, celé kontroverzně laděné v barvách loga. Čisté a vkusně zařízené, s malou fontánkou uprostřed a uklidňující zelení. Moje neblahé pocity jsou jako mávnutím kouzelného proutku v momentě pryč. Vstoupila jsem do míst, kde se cítím příjemně, kde ze mne takřka padají všední starosti…"

Zajímavé je, že i práce souvisí s dobou ve které vznikaly. Můžeme tak postřehnout, že mnoho nápadů a představ, které v době vzniku práce nebyly běžné, jsou dnes standardem. I to vypovídá o tom, že bankovní služby a přístupnost klientům se velmi rychle rozvíjí.

Práce je možno přihlašovat od 1. 9. 2014 do 17. 11. 2014. Za přihlášení práce se považuje její zaslání na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce.

Hodnotící kritéria:

Hodnocení je subjektivní a porota se zaměří na vyváženost tří základních aspektů prací – originálnosti, realizovatelnosti a celkového dojmu:

-  Originalita (40 %) - nejdůležitější je samotný nápad

-  Realizovatelnost (30 %) - důležitá je i jeho realizovatelnost v praxi

-  Celkový dojem (30 %) - a také kreativita jeho zpracování 

Ceny pro studenty:

  1. místo        - Cena v hodnotě 25.000 Kč.
  2. místo        - Cena v hodnotě 15.000 Kč.
  3. místo        - Cena v hodnotě 5.000 Kč.

Speciální cena PRIMA RÁDCE pro výherce hlasování veřejnosti u mediálního partnera:

Cena v hodnotě 10.000 Kč pro soutěžícího.

Ostatním soutěžícím bude odměnou účast na originální a zábavné divadelní akci na pobočce Air Bank s herci, které známe z televizní reklamy banky.

KOMPLEXNÍ INFORMACE O SOUTĚŽI NALEZNETE ZDE!Ideální banka 21. století - k vítězství ji stačil nápad a představivost

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29046919802

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více