Ideální banka 21. století - k vítězství mu pomohly znalosti bankovnictví


10. 10. 2014  00:13     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PÁTEČNÍ SERIÁL - SOUTĚŽ IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: V tomto seriálu vás chceme ať už jako aktivní soutěžící, nebo zájemce o soutěž seznamovat s informacemi o soutěži s novinkami, podklady a inspirací. Vyhrát můžete až 25 tisíc korun!

Ideální banka 21. století - k vítězství mu pomohly znalosti bankovnictví
Současný ročník soutěže studentů středních a vysokých škol je již sedmý. V předchozích šesti ročnících si tak vítězové odnesli za svou snahu a schopnosti výhry přesahující dvacet tisíc korun, nebo získali výhry ve výši kolem deseti tisíc korun v případě obsazení dalších míst v pořadí. K vítězství stačí přitom především snaha, zajímavý nápad a určité znalosti bankovnictví či finančnictví a to třeba i z praktického života.

Druhý ročník soutěže vyhrál student Michal Obrázek, který ve své práci ukázal, že mu k sepsání kvalitní práce pomohly široké i podrobné znalosti bankovniství a bankovních produktů, které dokázal s ohledem na praktičnost a využitelnost vypilovat téměř k dokonalosti, stejně jako ideální přístup ideální banky.

Seznámit se s vítěznou prací prvního ročníku naší soutěže můžete na následujícím odkazu:

VÍTĚZNÁ PRÁCE 2008 - Obrazek_Michal

Autor práce mimochodem ideální banku popisuje: 

"Ideální banka je místem bez poplatků s širokým portfoliem produktů a služeb, které lze klientům ušít na míru. Banka také zvýhodňuje dlouhodobé klienty, čímž oceňuje jak, moc si jejich věrnosti váží. Pro vlastní potřeby zavedla tzv. Index loajality, který sleduje u každého klienta. S rostoucí dobou, po kterou klient bankovních produktů a služeb využívá, jejich množstvím, ale také jeho spolehlivostí při splácení (apod.) roste i Index loajality. Klienti s vyšším Indexem tak mohou využívat výhod, která banka následně nabízí. Jde zejména o poskytnutí vyšších úvěrů nebo zvýšení úrokové sazby z termínovaných vkladů."

Zajímavé je, že i práce souvisí s dobou ve které vznikaly. Můžeme tak postřehnout, že mnoho nápadů a představ, které v době vzniku práce nebyly běžné, jsou dnes standardem. I to vypovídá o tom, že bankovní služby a přístupnost klientům se velmi rychle rozvíjí.

Práce je možno přihlašovat od 1. 9. 2014 do 17. 11. 2014. Za přihlášení práce se považuje její zaslání na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce.

Hodnotící kritéria:

Hodnocení je subjektivní a porota se zaměří na vyváženost tří základních aspektů prací – originálnosti, realizovatelnosti a celkového dojmu:

-  Originalita (40 %) - nejdůležitější je samotný nápad

-  Realizovatelnost (30 %) - důležitá je i jeho realizovatelnost v praxi

-  Celkový dojem (30 %) - a také kreativita jeho zpracování 

Ceny pro studenty:

  1. místo        - Cena v hodnotě 25.000 Kč.
  2. místo        - Cena v hodnotě 15.000 Kč.
  3. místo        - Cena v hodnotě 5.000 Kč.

Speciální cena PRIMA RÁDCE pro výherce hlasování veřejnosti u mediálního partnera:

Cena v hodnotě 10.000 Kč pro soutěžícího.

Ostatním soutěžícím bude odměnou účast na originální a zábavné divadelní akci na pobočce Air Bank s herci, které známe z televizní reklamy banky.

KOMPLEXNÍ INFORMACE O SOUTĚŽI NALEZNETE ZDE!Ideální banka 21. století - k vítězství mu pomohly znalosti bankovnictví

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29869481507

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5420
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0470
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0510
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2730
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7950
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9670
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více