IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ:
Studenti vítězí se zajímavými nápady


21. 09. 2015  00:27     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Velká soutěž studentů středních a vysokých škol odstartovala už svůj osmý ročník. I nyní se může každý ze studentů utkat o výhry v hodnotě 65 000 korun. Zúčastnit se mohou i celé školy, které mohou vyhrát cenu dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 korun. Základem úspěchu je netradiční nápad. ČTĚTE VÍCE!

IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Studenti vítězí se zajímavými nápady
Původně, již od svého prvního ročníku byla soutěž Ideální banka 21. století pojímána jako soutěž písemných prací. Jednalo se o úvahy, popisy, fakt. Práce tehdy mohly být i neomezeně velké. Uplynulo osm let a s ním i technologie, technická a kreativní vyspělost studentů. Základem úspěchu už tak není jen samotný popis ideální banky či jejího produktu, ale především nápad na pojetí práce.

Stále více totiž získává na významu nová forma prezentace a formy práce. Zatímco dříve v drtivé většině převažovaly práce písemné, nyní činí čím dál větší podíl práce s větší přidanou hodnotou a nápadem. Právě takové práce získávají díky svému kouzlu a náročnosti pro zpracovávajícího studenta body navíc. I nadále však platí, že i velmi kvalitní písemná práce může zvítězit, nebo obsadit přední místa v hodnocení, musí však přijít s něčím skutečně novým, zajímavým a přelomovým.

Studenti se nově přihlašují do soutěže se svými obrázky, videem, komixy nebo básněmi. Jedno s předních míst a cenu dokonce získala studentka za zhmotnění "Ideální banky 21. století" svým modelem Autobanky. Velmi zajímavá také byla práce v podobě filmového scénáře. Vítězem se také stala práce, která kromě písemné části, obsahovala i část filmovou s velmi povedenou a dynamickou reklamou a prezentací této fiktivní Ideální banky.

Stále více studentů také prezentuje svůj pohled na ideální banku formou básně. Básně jsou více či méně povedené, ale ukrývá se v nich velmi dobrý potenciál pro úspěch v soutěži. V této souvislosti je třeba brát v úvahu i uměleckou úroveň dané básně.

TIP PRO STUDENTY: I přes různé nápady v podobě obrázků, komixů, videí a básní, jsme zatím nezaznamenali zaslání popisu a představení ideální banky v podobě písně, tedy zhudebněnou formu představení této banky.

Fantazii a představám studentů se meze nekladou. Platí však, že čím zajímavější nápad pro formu prezentace Ideální banky tím větší šance na vítězství či zisk některého z předních míst.

Zajímavé nápady prací:

- Ideální banka v podobě papírového modelu - Autobank

- Ideální banka v podobě reklamy a prezentace

- Ideální banka ve vtipném komixu

- Ideální banka v podobě filmového scénáře

- Ideální banka v podobě básně

Přihlásit svou školu můžete na mail: m.zeman@bankovnipoplatky.com ODEVZDÁNÍ PRÁCE NEJPOZDĚJI DO 30.11.2015!

DALŠÍ INFORMACE O SOUTĚŽI IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ 2015 NALEZNETE ZDE!IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Studenti vítězí se zajímavými nápady

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

39152262768

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4750
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,2280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3105
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,2365
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,4185
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9201
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více