II. díl - Ideální banka - Reportáž o zoufalém hledání ideální banky z Frýdlantu nad Ostravicí


09. 05. 2016  00:42     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A ČTVRTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21 STOLETÍ: V rámci osmého ročníku soutěže středních a vysokých škol přinášíme jednotlivé práce studentů do těch nejlepších po ty méně úspěšné. Podívejte se tak spolu s námi na svět očima našich dětí. Druhé místo získala parta studentů z Frýdlantu nad Ostravicí. ČTĚTE DÁLE!

II. díl - Ideální banka - Reportáž o zoufalém hledání ideální banky z Frýdlantu nad Ostravicí
Studenti Kristián Bureš, Kristýna Kaizrová a Veronika Handlířová zaujali nejen porotu, ale i veřejnost a naše čtenáře svým skvělým videem, které se jim vskutku povedlo. Studenti studují na Gymnáziu Frýdlant nad Ostravicí, kde se soutěže ujala jejich učitelka Pavlína Rymlová, která své škole pomohla ke zviditelnění a těmto studentům pak pomohla k zisku druhého místa a tedy i zisku 15 000 korun. Gymnáziu ve Frýdlantu nad Ostravicí se jako škola umístila mezi 23 zúčastněnými školami na vynikajícím čtvrtém místě.

Reklamní spot na ideální banku s originální písní a propracovaným scénářem, atmosférou a zejména vtipem - Kristián Bureš, Kristýna Kaizrová a Veronika Handlířová z gymnázia Frýdlant nad Ostravicí. Studenti do soutěže přihlásili nejen své video, ale také píseň, která video provází. Studenti si přitom ani scénář, ani píseň nepůjčili, jak bývá běžné, ale vše si vymysleli a složili úplně sami. V rámci videa se potulujeme jako ztracený a zklamaný klient bezprizorně městem, jsme nešťastní z přístupu bank ke klientům. Nakonec klientovi nezbude nic jiného, než uložit své peníze do matrace, než se v budoucnu objeví skutečně ta ideální banka, kterou hledá. Použití příkladu matrace je přitom zobrazeno jako nadsázka. Než totiž využívat služeb nevstřícných bank, kterým jde jen o zisk a vložené peníze úročí minimálním, nebo dokonce žádným úrokem, dá klient, resp. naši studenti prostředky raději do své matrace.

CELÉ VIDEO STUDENTŮ SI MŮŽETE STÁHNOUT NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZU:

Kristián Bureš, Kristýna Kaizrová a Veronika Handl

Partnerem soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ je dlouhodobě Air Bank, tedy banka, která na tuzemském trhu rovněž vyniká svou inovativností a snahou přinášet klientům neustále nová a efektivní řešení.

Air Bank

DALŠÍ SOUTĚŽNÍ PRÁCE SOUTĚŽÍCÍCH A INFORMACE O SOUTĚŽIL NALEZNETE ZDE!II. díl - Ideální banka - Reportáž o zoufalém hledání ideální banky z Frýdlantu nad Ostravicí

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36050541662

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více