II. ročník soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ


07. 08. 2008  00:17     Patrik Nacher a Martin Kovář     komentáře (0)

Tentokrát půjde o zpracování úvahy na téma: „Ideální banka 21. století aneb o vzájemné komunikaci banky a klienta“. Studenti budou moci uplatnit nejen své znalosti a nápady, ale také svou fantazii.

Poštovní spořitelna a portál www.bankovnipoplatky.com spolu se svými partnery zahajují II. ročník velké soutěže pro studenty v ČR o výhry v celkové hodnotě přes 80 000,- Kč! Tentokrát půjde o zpracování úvahy na téma: „Ideální banka 21. století aneb o vzájemné komunikaci banky a klienta“. Studenti budou moci uplatnit nejen své znalosti a nápady, ale také svou fantazii.

Stejně jako po ukončení I. ročníku soutěže i letos není vyloučeno, že názory a přání mladé generace budou pro naše banky inspirující. Školení pro seniory, relaxační místnost na pobočkách, ovládání účtu přes implementované čipy, zjednodušení sazebníků, to jsou jen některé ze stovek  nápadů a podnětů, které loni studenti napsali ve svých prací. Studenti všech typů škol v České republice tak po roce opět získávají unikátní možnost říci jasně a nahlas našim bankám, jak by si představovali jejich činnost a vztah ke klientům v současnosti i budoucnu. Současně bankám soutěž ukáže, co se mladým lidem na jejich přístupu nelíbí a co by si přáli změnit.

Již při prvním ročníku soutěže se ukázalo, že nápady a ohlasy mladé generace zaslouží pozornost a jejich uplatnění v bankovních procesech mnohdy najde své opodstatnění. Nyní nezbývá než doufat, že i letošní ročník bude pro Poštovní spořitelnu stejně podnětný,“ doplňuje ombudsman Poštovní spořitelny Martin Kovář.

Soutěž bude probíhat na počátku školního roku a bude trvat čtyři měsíce (mezi zářím a prosincem kalendářního roku). Vyhodnocení bude probíhat ve dvou kolech zajišťujících objektivitu celého hodnocení. V prvním kole vyberou zástupci serveru www.bankovnipoplatky.com, vysokých škol a Poštovní spořitelny 10 nejlepších prací. Ve druhém kole je poté bude hodnotit odborná porota, složená ze zástupců odborného a mediálního partnera, organizátora a garanta projektu a představitelů institucí, které mají bankovní sektor ve své gesci.

Práce je možno přihlašovat od 1. 8. 2008 do 31. 10. 2008. Za přihlášení práce se považuje její zaslání na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce. Během listopadu budou práce zveřejněny a hodnoceny odbornou porotou a v prosinci se uskuteční slavnostní vyhlášení.II. ročník soutěže IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

36071764871

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

337


ČÍSLO TÝDNE - 337 právě tolik miliard korun činil schodek státního rozpočtu v listopadu tohoto roku. Za celý rok 2022 má schodek rozpočtu dosáhnout 375 miliard korun. V číselném vyjádření se jedná o takovéto neuvěřitelné číslo 337 000 000 000 korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3730
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,1550
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2080
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,4295
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6975
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9493
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více