Internetové stránky PFČP se umístily na 3. místě v soutěži WebTop100


27. 10. 2011  16:00     TZ     komentáře (0)

Penzijní fond České pojišťovny (PFČP) uspěl v hlavním žebříčku soutěže WebTop100 a obsadil bronzové místo. Zároveň má nejlepší webové stránky mezi penzijními fondy. Soutěž WebTop100 nabízí důvěryhodné srovnání webových prezentací předních českých firem.

Projekt WebTop100 je jedinou akcí svého druhu, která je zaměřená na porovnání a hodnocení webových prezentací firem působících v České republice. Žebříček těch nejúspěšnějších sestavuje odborná porota složená ze specialistů na firemní weby, grafiku, technické řešení a marketing. PFČP do soutěže přihlásil webové stránky určené pro jeho klienty. Porota ocenila zejména jejich přehlednost, strukturu a interaktivní funkce.

 

„Naše společnost vychází svým klientům vstříc, a proto nabízí ještě více služeb on-line,“ říká Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing PFČP. Úplnou novinkou je spuštění Klientského portálu s penzijním připojištěním on-line (obdoba internetového bankovnictví). V on-line přehledu penzijního připojištění jsou vidět pravidelné platby a celková naspořená částka. Vedle toho lze provádět změny bez papírových formulářů a návštěv pobočky.

 

Penzijní fond České pojišťovny připravil pro své klienty i finanční poradce také specializované internetové stránky www.vseopenzich.cz, kde denně přináší aktuální informace o penzijním připojištění a o chystané reformě penzijního systému.Internetové stránky PFČP se umístily na 3. místě v soutěži WebTop100

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19943124290

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více