IV. díl Ideální banka 21. století:
AutoBanka dostupná pro každého


22. 12. 2014  00:22     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: outěže studentů středních a vysokých škol již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Druhá nejlepší práce studentky Terezky Růžičkové z gymnázia Voděradská Praha představuje autoBANK.

IV. díl Ideální banka 21. století: AutoBanka dostupná pro každého
Jedná se o velmi orginální nápad. Zajímavé přítom je, že originalita nápadu není v myšlence pohyblivé banky jako takové, ale v provedení soutěžní práce. Již dnes provozují některé banky v České republice například mobilní bankomat, který se využívá například při festivalech a koncertech. To je určitá předloha právě pro AutoBANK. Revoluční a nápadité je však znázornění práce, kdy studentka vyrobila přímo model AutoBANK z papíru a kartonu, který je uvnitř vybaven a výsledek vypadá velmi pěkně. 

Svůj model doprovodila studentka zajímavým komentářem a představením své AutoBANKY a k tomu doplnila i video. Je to vůbec poprvé, kdy student zvolil pro realizaci práce tuto skutečně originální formu. Za to Terezce děkujeme. Tento model navíc vzbudil velkou pozornost při předávání cen, kdy si mohl každý prohlédnout.

A nyní ke smyslu a filosofii AutoBANK. 

Tato banka si umí najít cestu ke svým klientům. autoBank je banka, která dokáže být svým klientům nejblíže. Banka, která dokáže přijet i za starými či nemohoucími lidmi. Banka, která nezná bariéry, protože si cestu za svými klienty najde sama, klienti si tedy nemusí hledat cestu ke své bance. To, co byla pro lidi na vesnicích dříve pojízdná prodejna, to je pro ně nyní i AutoBank. 

Níže si můžete přečíst celou práci Terezky Růžičkové, která se umístila druhá v pořadí, a konečně si prohlédnout i její model.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Růžičková Tereza - autobank video

Pojízdná banka

AutoBank

Co nabízí:

Nabízí možnost kontaktu zákazníka s bankou v hůře přístupných a řídce obydlených částí země, kde v nejbližším okruhu nejsou pobočky ani bankomat.

Výhodou autoBanky je její snadná dostupnost. Lidé nemusí jezdit do města, aby si vybrali peníze. Banka získá díky této službě více klientů, kteří si své konto ještě nezaložili právě na základě faktu, že banka je pro ně nesmyslně daleko a pro založení účtu online, jim chybí připojení na internet.

Jak to funguje:

Banka si pořídí speciálně upravený vůz, který vnitřkem simuluje prostředí pobočky.

Automobil má uvnitř bankomat, vkladomat a jednu přepážku.

V autoBank funguje jako obyčejná pobočka – nabízí stejné služby a možnosti.

Vedení banky si samo stanový kdy a kam bude autoBank jezdit, klientům v dané lokalitě přijde hromadná sms.
http://uloz.to/xBJEFu13/10489263-988186801197228-1135907110-n-mp4

Vypracovala:
Tereza RůžičkováIV. díl Ideální banka 21. století: AutoBanka dostupná pro každého

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29870304112

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5420
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0470
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0510
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2730
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7950
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9670
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více