Jak vybrat nejvýhodnější spořící či termínovaný účet? U nás to jde snadno


24. 05. 2019  00:55     Miroslav Zeman     komentáře (0)

PRODUKTY A SLUŽBY SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Tentokrát se věnujeme spořícím a termínovaným účtům. Jaké mají aktuálně nabízené účty výnosy? Jak si je porovnat? K tomu slouží několik služeb na serveru Bankovní poplatky. ČTĚTE DÁLE!

Jak vybrat nejvýhodnější spořící či termínovaný účet? U nás to jde snadno
Mnoho našich čtenářů se na našich poradnách dotazuje, jak mohou nejlépe a nejjednodušeji zvolit nejvýnosnější spořící nebo termínovaný účet. Informací prý není moc a když, tak nejsou důvěryhodné. Proto jsme na serveru Bankovní poplatky spustili několik služeb, které těmto čtenářům výrazně pomohou zvolit ten nejlepší účet.

Pravidelné porovnání spořících a termínovaných účtů

Na našem serveru Bankovní poplatky zveřejňujeme každé dva týdny v úterý v sekci SPOŘÍCÍ ÚČTY porovnání spořících a termínovaných účtů, které je zcela aktuální. Vycházíme z aktuálních dat jednotlivých bank, které vždy každé úterý sbíráme a vyhodnocujeme. Na základě výsledků pak sestavujeme přehlednou a komplexní tabulku, která obsahuje všechny v tuzemsku nabízené spořící a termínované účty. Stačí si pak pouze tyto údaje porovnat a zvolit si ten účet, který je pro čtenáře nejvýhodnější a nejvýnosnější.

Pro zájemce pak máme možnost dohledat si porovnání spořících a termínovaných účtů až několik let nazpátek. Každý si tak může porovnat o jaké hodnoty se výnosy z těchto účtů v průběhu několika let snížily. 

Porovnání spořících a termínovaných účtů od dTestu 

Pokud by pravidelný přehled spořících a termínovaných účtů nestačil, máme tu i další službu. Tuto službu poskytuje sdružení dTest a jeho hlavním cílem je informování spotřebitelů o výších výnosů z těchto účtů. Porovnávač funguje on-line a na základě zadaných údajů o výši ukládané částky apod. vyhledá vyhledávač nejvýhodnější účty a ty také mezi sebou porovná. Údaje jsou opět zcela aktuální. Porovnávač spořících a termínovaných účtů naleznete na serveru Bankovní poplatky ZDE!

Každý zájemce o informace o spořících a termínovaných účtech tak může velmi rychle a přesně najít veškeré informace, které o produktech spoření potřebuje. Nikdo si tak nemusí ukládat naspořené finanční prostředky u své banky jen proto, že mu tato banka vede i běžný účet. Naopak si klient může rozložit své prostředky do více peněžních ústavů podle toho, jaké podmínky a hlavně výnos mu kterýkoliv z těchto finančních ústavů poskytne.


 Jak vybrat nejvýhodnější spořící či termínovaný účet? U nás to jde snadno

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11998410148

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6705
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8110
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4385
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2499
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více