K Autoúvěru Cetelem pohonné hmoty zadarmo


10. 08. 2011  17:55     Patrik Nacher     komentáře (0)

Všichni klienti, kteří si prostřednictvím Autoúvěru Cetelem pořídí svůj vysněný vůz, získají jako bonus 2 000 korun na pohonné hmoty. Po financování Autoúvěru klienti obdrží novou Autokartu Cetelem s bonusem 2 000 korun na nákup pohonných hmot na jakékoli čerpací stanici. Autokarta obsahuje rovněž úvěrový rámec 5 000 korun, který mohou klienti využít v případě potřeby jako finanční rezervu například pro výběry z bankomatů, nákupy pohonných hmot nebo platby v prodejnách.

Standardem Autokarty je bezúročné období pro bezhotovostní transakce v délce 50 dní. Mezi další výhody patří také 150 korun navíc každý měsíc jako odměna za nákupy, slevy ve výši až 40 % u obchodních partnerů v rámci Cetelem klubu po celé České republice nebo jeden rok záruky navíc na zakoupené zboží zdarma a mnohé další.   „Cílem je představit jednoduchý, výhodný a bezpečný úvěr, který zákazníky odmění bonusem 2 000 korun na nákup pohonných hmot prostřednictvím Autokarty Cetelem, kterou klienti obdrží během pár týdnů po financování Autoúvěru. Stačí pouze do 2 měsíců od vydání karty uhradit nákup pohonných hmot a tuto vyčerpanou částku pak není třeba splácet,“ říká Radek Veselý, ředitel Správy financování vozidel a dodává: “Z celkového počtu žadatelů o financování automobilů dnes tvoří 22 % ženy. Celá polovina žadatelů o Autoúvěr je pak zastoupena ve věkové kategorii do 35 let.“   Autoúvěr Cetelem je jednoduchý a dostupný v široké síti obchodních partnerů po celé České republice. Stačí si vybrat z nabídky, podepsat úvěrovou smlouvu a hned můžete odjed ve svém novém voze. Při nákupu je možné sjednat také několik druhů pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění nebo pojištění schopnosti splácet úvěr.  

Výhody financování vozu s Autoúvěrem Cetelem:

·         rychlé vyřízení úvěru přímo u prodejce vozů, ·         úvěr 20 000 Kč až 1 000 000 Kč bez ručitele, ·         volitelná délka splácení, ·         jednoduché vyřízení u prodejce, ·         okamžité vlastnictví vozu, ·         výhodné pojištění při nákupu vozu na úvěr.


K Autoúvěru Cetelem pohonné hmoty zadarmo

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20575623419

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více