KB výrazně snižuje úrokové sazby hypoték:
desetiletou fixaci získají klienti již od 3,99 % p.a.


03. 10. 2011  11:42     Aleš Rod     komentáře (0)

Komerční banka snížila od 3. října 2011 úroky hypotečních úvěrů. Z nejvýraznějšího poklesu mohou těžit klienti u hypotéky s fixací na 10 let, u ostatních typů fixace byla úroková sazba snížena o 0,2 procentního bodu. Minimální úroková sazba startuje u Hypotéky KLASIK s tříletou fixací na 3,49 % p.a.

Pevné podmínky hypotéky na dobu 10 let si mohou nově dovolit klienti Komerční banky za úrokovou sazbu již od 3,99 % p.a. Od dnešního dne tak dochází ke snížení této varianty úrokové sazby o 0,7 procentního bodu.

 

„Výrazným snížením úrokové sazby u desetiletých fixací vycházíme vstříc klientům, kteří chtějí zafixovat své výdaje na bydlení na delší dobu, nebo chtějí využít současných nízkých úrokových sazeb a stabilizovat je na deset let,“ uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

 

Snížení úrokových sazeb se dotkne i ostatních délek fixace. U všech variant od jednoho roku do devíti let snižuje Komerční banka základní úrokovou sazbu o 0,2 procentního bodu. Stejné snížení se pak dotkne i patnáctileté fixace.

 

„Na základě srovnání s veřejně dostupnými statistikami ukazatele Fincentrum Hypoindex patří Komerční banka aktuálně k bankám s nejvýhodnější nabídkou hypoték na českém trhu. Zatímco například hypotéky s tříletou fixací získávali klienti v srpnu v průměru se sazbou 4,23 %, v Komerční bance byly hypotéky s touto fixací poskytovány za sazbu nižší, přičemž startovaly již na 3,49 %,“ doplnil Radko Belada.KB výrazně snižuje úrokové sazby hypoték: desetiletou fixaci získají klienti již od 3,99 % p.a.

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20124995452

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více