Klienti Citibank mají dva měsíce úrokových prázdnin


05. 02. 2013  13:16     tz     komentáře (1)

Citibank Europe plc spustila na začátku února letošního roku speciální kampaň, díky níž ušetří její klienti na úrocích u produktů CitiPůjčka a Konsolidace se CitiPůjčkou. Při splnění podmínek akce totiž v období od 4. února do 31. března 2013 neplatí za část své půjčky žádné úroky. To vše bez nutnosti otevření běžného účtu u Citibank a bez ručitele.

Klienti Citibank mají dva měsíce úrokových prázdnin
Pokud zájemce, kterému dosud nebyl Citibank poskytnut žádný úvěr, zažádá v uvedeném období akce o CitiPůjčku ve výši 100 000 Kč a více, bude mu v případě schválení jeho žádosti o CitiPůjčku úročena částka 20 000 Kč z tohoto úvěru 0% roční úrokovou sazbou. V rámci žádosti o Konsolidaci se CitiPůjčkou v celkové výši 150 000 Kč a více, bude žadateli, kterému byla žádost o tento úvěr schválena, úročena částka 15 000 Kč z tohoto úvěru 0% roční úrokovou sazbou.
CitiPůjčka
CitiPůjčka, která byla v rámci soutěže „Finanční produkt roku 2012“ oceněna jako třetí nejlepší úvěrový produkt v České republice, nabízí možnost čerpání neúčelového úvěru až do výše 600 000 Kč, bez ručitele a s výhodnou úrokovou sazbou. Žadatelé o CitiPůjčku nemusí osobně navštívit pobočku Citibank Europe plc, bankéř klienty navštíví v jimi určeném čase a místě. O CitiPůjčku lze zažádat prostřednictvím online formuláře na webových stránkách www.citibank.cz nebo telefonicky na zákaznické lince 844 555 666.
Konsolidace se CitiPůjčkou
Produkt Konsolidace se CitiPůjčkou umožňuje zájemcům sloučit jejich stávající úvěry, kreditní karty a kontokorenty poskytnuté jinou bankovní či nebankovní institucí v celkové výši 30 tisíc až 600 tisíc korun do jedné konsolidované půjčky od Citibank, a to bez nutnosti ručitele. O konsolidaci půjček lze požádat online prostřednictvím formuláře na www.citipujcka.cz nebo telefonicky na zákaznické lince Citibank 800 900 460. Posouzení žádosti o konsolidaci půjček obdrží žadatel během několika minut a obchodní zástupce banky přijede na žadatelem určené místo za účelem převzetí potřebných dokumentů a podpisu žádosti a smlouvy o Konsolidaci se CitiPůjčkou.Klienti Citibank mají dva měsíce úrokových prázdnin

Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23753318083

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více