KLIENTI KOMERČNÍ BANKY ZÍSKALI NA DOTACÍCH DALŠÍCH 6 MILIONŮ KORUN


29. 10. 2012  16:33     Monika Klucová     komentáře (0)

Komerční banka vyplatila v minulém týdnu ze zdrojů Evropské investiční banky municipálním klientům další dotace, tentokrát ve výši 3 milionů Kč. Další necelé 3 miliony poskytla banka korporátním klientům formou zvýhodněné úrokové sazby k úvěrům.

Dotace jsou spojeny s úvěry ze zdrojů Evropské banky pro obnovu a rozvoj (EBRD) a Evropské investiční banky (EIB). Klienti z řad veřejného sektoru získávají dotace přímo, firemní klienti pak formou snížené úrokové sazby, Předností těchto programů byla skutečnost, že veškerou agendu spojenou se schválením, administrací projektu i výplatou dotace zařizovala Komerční banka.
Objem dotací poskytnutých klientům KB v rámci těchto programů dosáhl od začátku programů výše 42,5 milionů Kč.
„Dotace z programů Evropské investiční banky jsou dalším zdrojem podpory pro municipální i firemní klienty. Velmi nás proto těší, že Komerční banka mohla s jejich získáním klientům komplexně pomoci,“ uvedla Iveta Ocásková, zástupkyně ředitele distribuční sítě pro korporátní klientelu.
 
Žadatelé o dotace z fondů EU mohou při financování svých projektů využít v Komerční bance širokou podporu.
 
Regionální specialisté KB EU Point radí žadatelům s vyhledáním vhodného dotačního programu a s nastavením optimálního financování dotovaného projektu. Také obce a města všech velikostí získávají v Komerční bance individuální přístup. Pomoc specialisty tak může využít i ta nejmenší obec v Česku. Služby KB EU Point jsou klientům poskytovány zdarma.


KLIENTI KOMERČNÍ BANKY ZÍSKALI NA DOTACÍCH DALŠÍCH 6 MILIONŮ KORUN

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20569322141

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více