LBBW poskytla balíček seniorního dluhového financování


30. 04. 2009  16:28     Martina Lambert     komentáře (0)

Dne 23. dubna 2009 private equity investor ARX Equity Partners úspěšně dokončil akvizici skupiny Lexum, vedoucího českého provozovatele očních klinik.

Transakce byla podpořena LBBW Bank CZ, která poskytla komplexní balíček seniorního dluhového financování.    Skupina Lexum byla založena v roce 1993 a provozuje kliniky v Praze, Ostravě a Českých Budějovicích. Čtvrtá klinika bude otevřena v létě v Brně. V minulém roce skupina provedla více než 11 000 operací očních zákalů a přes 5 700 laserových refrakčních zákroků, což ji z pohledu velikosti řadí na vedoucí místo na trhu. ARX a Lexum mají zájem o rozvoj podnikatelských aktivit jak v tuzemsku, tak i v celé střední a východní Evropě.   V dnešní ekonomicky turbulentní době tak LBBW Bank CZ potvrdila svoji pověst spolehlivého finančního partnera v oblasti akvizičního financování.


LBBW poskytla balíček seniorního dluhového financování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28626635445

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více