Listopadová penzijní smršť:
PFČP uzavřel přes 100.000 nových smluv!


09. 01. 2013  16:28     tz     komentáře (0)

Zájem veřejnosti o penzijní připojištění v posledních měsících raketově vzrostl v souvislosti s ukončením nabídky oblíbeného finančního produktu za stávajících podmínek. Penzijní fond České pojišťovny (dnes již Penzijní společnost České pojišťovny - PSČP) uzavřel během listopadu přes 100 tisíc nových smluv a zažil tak nejúspěšnější měsíc za celou dobu své existence.

Listopadová penzijní smršť: PFČP uzavřel přes 100.000 nových smluv!
„Předposlední měsíc loňského roku byl pro nás i naše finanční poradce skutečně hektický. Důvěra sto tisíc nových klientů nás utvrzuje nejen v tom, že nabízíme zajímavý a velmi potřebný produkt,“ říká generální ředitel Penzijní společnosti České pojišťovny Tomáš Matoušek.

Noví klienti si sjednali takovou výši měsíčních vkladů, které již zohledňují pravidla pro připisování státních příspěvků v letošním roce. V průměru si budou každý měsíc spořit 600 Kč, což je o něco více, než činí aktuální průměrná dosavadní platba všech klientů PSČP.

Penzijní společnost České pojišťovny je největší penzijní společností v České republice. Ke konci roku spravovala prostředky 1,260 milionu klientů a představuje tak čtvrtinu celého trhu spoření na penzi.Listopadová penzijní smršť: PFČP uzavřel přes 100.000 nových smluv!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20575331487

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více