mBank je ve srovnání průměrných nákladů běžných účtů nejlevnější


24. 01. 2013  11:00     tz     komentáře (0)

V mezibankovním srovnání průměrných nákladů běžných účtů českých bank zvítězil dle prosincového Klientského indexu serveru Bankovnípoplatky.com účet mKonto od mBank. Banka se tak opět umístila na první příčce. Obdobně tomu bylo po celý rok 2012.

mBank je ve srovnání průměrných nákladů běžných účtů nejlevnější
Pro aktivní zákazníky banky, kteří vyhledávají pohodlné bankovní služby spojené s ovládáním účtu přes internet, přinesl server  Bankovnípoplatky.com na počátku ledna dobrou zprávu. Pomocí Klientského indexu server každý měsíc porovnává průměrné náklady u běžných účtů v českých bankách. S nejnižšími náklady ve výši 16 Kč se v prosincovém indexu na prvním místě opět umístila mBank s běžným účtem mKonto. Díky tomu banka uzavřela rok 2012 se stálou pozicí na prvním místě ve srovnání s ostatními běžnými účty.
Do výpočtu klientského indexu je kromě poplatků a provizí zahrnut také faktor aktivity zákazníků bank. mBank svým celoročním prvenstvím dokazuje, že za nejvýhodnějších podmínek nabízí kvalitní a efektivní služby pro běžný život svých zákazníků.mBank je ve srovnání průměrných nákladů běžných účtů nejlevnější

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23284182122

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více