Na webu Bankovní poplatky nový kurzovní lístek i informační servis pro investory


25. 01. 2021  01:00     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Ve spolupráci s naším partnerem Citfin spouštíme na našich webových stránkách www.BankovniPoplatky.cz nové služby orientující se na zájemce o informace a servis ze světa investic a devizového trhu. Najdete si tak nejvýhodnější devizový kurz a další aktuality a užitečné informace proto, aby jste se na devizovém trhu neztratili.

Na webu Bankovní poplatky nový kurzovní lístek i informační servis pro investory
Základem úspěchu při investování jsou kvalitní a rychlé informace. Předpokladem zisku z investice je znalost investičních produktů, ekonomických informací a užitečných nástrojů. To vše vám nabídneme od tohoto týdne ve spolupráci s naším partnerem společností Citfin.

Právě společnost Citfin pro vás poskytla na našem webu svůj aktuální kurzový lístek, který bude každý den zobrazovat aktuální kurzy měn. V rámci služeb si také můžete zřídit tzv. hlídacího psa, který vás sám upozorní na nejvýhodnější kurz měny kterou chcete prodat, nebo naopak koupit. Kurzovní lístek naleznete na hlavní straně serveru Bankovní poplatky.

Ve spolupráci se společností Citifn také poskytneme výrazně širší informační servis. Kromě standardních zpráv ze světa investic a aktuálních ekonomických informací, poskytneme také ranní zprávy z devizového trhu, které báječně zapadají do strategie rozšíření servisu pro investory a zájemce o nejvýhodnější směnu zahraničních měn. Samozřejmostí budou také občasné rozhovory s předními odborníky na investice a ekonomy. 

Všechny tyto nové informace naleznete nejen na hlavní straně serveru Bankovní poplatky, ale také ve speciální sekci Aktuality v investicích

Hlavním cílem je aby se investoři a zájemci o investování či informace z investic a devizového trhu cítili na našem webu doslova jako doma.Na webu Bankovní poplatky nový kurzovní lístek i informační servis pro investory

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11996746383

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

88


ČÍSLO TÝDNE 88 právě na takové výši se nachází výkon naší ekonomiky ve vztahu k průměru výkonu 19 zemí eurozóny. Jedná se o dosud nejvyšší výkon České republiky ve vztahu k nejvyspělejším evropským zemím.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,8610
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,5280
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6705
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8110
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4385
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1100
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2499
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více