Nejabsurdnější nařízení EU – hlasujte o nesmyslných výplodech choré mysli z Bruselu!


29. 01. 2013  09:00     Redakce BP.com     komentáře (0)

Populární anketa o Nejabsurdnější bankovní poplatek 2012 má letos novou subkategorii. Je jí hlasování o nejabsurdnějším nařízení Evropské unie. Čtenáři našich stránek v něm rozhodují, jaké že opatření politiků a úředníků z Bruselu si zaslouží poklepání na čelo?

Nejabsurdnější nařízení EU – hlasujte o nesmyslných výplodech choré mysli z Bruselu!
Do hlasování Se prozatím zapojilo přes tři a půl tisíce čtenářů, kteří na první místo průběžného pořadí vynesli normu určující zakřivení banánu (33,65 % hlasů), na druhém místě je dotace kompenzující vnitrozemské státy za to, že nevlastní moře (12,67 % hlasů) a na třetím místě „populární“ zákaz používání klasických žárovek (7,66 %).

.

HLASOVÁNÍ JE ZDE!

.

Zajímavé je, že se hluboko pod stupni vítězů umisťuje zákaz používání výrazu „pomazánkové máslo“, který vzbudil svého času u Češek a Čechů velké vášně (jen 2,72 % hlasů) – k této věci doporučujeme článek Petra Macha (link níže), který ukazuje, jakým způsobem všemocní evropští kormidelníci ovlivňují životy obyvatel v Unii. Podobné vášně vzbudil imbecilní zákaz používání slova marmeláda pro marmelády, které nejsou z citronů a pomerančů (vše ostatní se má pojmenovat džem) – tato absurdita zatím obdržela jen 66 hlasů (1,87 % celku).

.

DOPORUČUJEME – JAK EVROPSKÁ UNIE ZFALŠOVALA SOUD “EVROPSKÁ KOMISE VERSUS ČESKÁ REPUBLIKA VE VĚCI POMAZÁNKOVÉ MÁSLO!

.Nejabsurdnější nařízení EU – hlasujte o nesmyslných výplodech choré mysli z Bruselu!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

31928121647

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více