Nejvíce lidé hlasovali pro produkty GE Money Bank a mBank


23. 05. 2010  13:51     Jaroslav Brož     komentáře (0)

Cena veřejnosti a Cena podnikatelů soutěže Zlatá koruna znají své vítěze.

 

  Podle výsledků hlasování, kterého se zúčastnilo 143 900 lidí, získalo Cenu veřejnosti Zlatá koruna 2010 internetové bankovnictví Internet Banka společnosti GE Money Bank. Cenu podnikatelů si letos odnáší mBusiness Konto mBank. Obě ceny, spolu s dalšími oceněními udělovanými v soutěži Zlatá koruna, budou předány 3. června na tradičním galavečeru v TOP HOTELu Praha.   Druhé místo v Ceně veřejnosti patří mKontu, osobnímu účtu mBank a na třetí pozici se umístil produkt Helios Raiffeisen stavební spořitelny. V Ceně podnikatelů patří i druhé místo mBank za produkt eBusiness eMax a třetí místo obsadilo Konto Genius Business Active GE Money Bank.   „Názory našich klientů pro nás byly vždy důležité. Jsme proto rádi, že nás v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna ocenili právě oni a dali naší Internet Bance svůj hlas v Ceně veřejnosti. Patří jim za to náš velký dík. Je to ocenění naší práce, a je o to větší, že tuto cenu jsme získali již druhým rokem po sobě,“ řekl Peter Herbert, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank. „Skvělým vysvědčením pro nás je i to, že letos ocenila i náš Genius Business Active podnikatelská veřejnost v kategorii Cena podnikatelů,“ dodává Peter Herbert.   „Tři ze šesti hlavních cen v hlasování Ceny veřejnosti a Ceny podnikatelů prestižní soutěže Zlatá Koruna 2010 jsou pro nás velkým oceněním. Nejvíce si vážíme toho, že pro naše produkty hlasovali lidé, kteří je skutečně používají. V mBank chceme i nadále přinášet inovativní řešení bankovních služeb s vysokou přidanou hodnotou pro naše klienty. Hlasy veřejnosti, které jsme získali, pro nás znamenají nejvyšší ocenění naší dosavadní práce a hlavně velký závazek do budoucnosti. Děkujeme všem, kteří nám dali svůj hlas,“ říká Petr Řehák, generální ředitel mBank pro Českou republiku a Slovensko.   Letošní osmý ročník soutěže Zlatá koruna o nejlepší finanční produkty roku byl z pohledu hlasování veřejnosti opět výjimečný počtem účastníků. Loňský rekord v počtu 126 000 účastníků hlasování padl, když letos se stejného hlasování účastnilo 143 900 lidí. V Ceně veřejnosti bylo odevzdáno 127 128 hlasů a v Ceně podnikatelů 16 772 hlasů. Rekordní byl i počet produktů, pro které lidé hlasovali. Letos bylo produktů 698, tedy o 83 více než loni.
    Hlasování o Cenu veřejnosti bylo i letos dvoukolové. Z prvního kola, které bylo ukončeno 4. dubna a hlasovalo v něm 50 543 lidí, postoupilo do finálového kola jednadvacet finančních produktů s největším počtem hlasů. Na rozdíl od prvního kola, které probíhalo na internetu, bylo tak možné ve finálovém kole hlasovat i prostřednictvím SMS zpráv. Ve finále, kde se již rozhodovalo o vítězích, bylo odevzdáno 76 585 hlasů.  

Výsledky hlasování:

 

Cena veřejnosti – konečné pořadí produktů do 10. místa

  1. Internet Banka / GE Money Bank, a.s. 2. mKONTO - osobní účet / mBank - BRE Bank SA, organizační složka podniku 3. Helios / Raiffeisen stavební spořitelna, a.s. 4. Spořicí účet ING Konto / ING Bank N.V., organizační složka 5. PERSPEKTIVA 7 BN / Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group 6. SERVIS 24 / Česká spořitelna, a.s. 7. SLUNÍČKO Plus / Česká pojišťovna, a.s. 8. Nízká hyposplátka / Raiffeisen stavební spořitelna, a.s. 9. ATRAKTIV úvěr 3,7 % p.a. / Českomoravská stavební spořitelna, a.s. 10. eKonto - špičkové přímé bankovnictví / Raiffeisenbank, a.s.  

Cena podnikatelů – konečné pořadí produktů do 10. místa

  1. mBUSINESS KONTO / mBank - BRE Bank SA, organizační složka podniku 2. mBUSINESS eMAX / mBank - BRE Bank SA, organizační složka podniku 3. Konto Genius Business Active / GE Money Bank, a.s. 4. Pojištění bytových domů PLUS / Česká pojišťovna, a.s. 5. Podnikatelské eKonto Premium / Raiffeisenbank, a.s. 6. ECO-Energy: úvěr na podporu obnovitelných zdrojů energie / GE Money Bank, a.s. 7. TREND / Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group 8. TopGEN / Generali pojišťovna, a.s. 9. Spořící účet pro podnikatele / GE Money Bank, a.s. 10. Allianz Komplexní pojištění podnikatelů NOE Plus / Allianz pojišťovna, a. s.  


Nejvíce lidé hlasovali pro produkty GE Money Bank a mBank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20572163530

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více