Nová služba:
Unikátní kalkulátor bankovních účtů pro podnikatele ušetří tisíce i vám!


01. 12. 2013  10:39     BP.com     komentáře (1)

U nás si přijdou na své i podnikatelé! Po kalkulátoru poplatků pro fyzické osoby, který pomohl srovnat bankovní účty a tak zvolit nejvýhodnější banku téměř sedmdesáti tisícovkám klientů, se na webu www.bankovnipoplatky.com objevila podobná nabídka, tentokráte pro podnikatele.

Ve spolupráci se serverem Poplatkozrout.cz jsme vyvinuli aplikaci, s níž máte jedinečnou možnost ušetřit. Neházejte peníze do chřtánu bance, když nemusíte.

„Naše analýzy trhu ukázaly, že banky berou podnikatele a firmy na hůl. Za stejné služby jim často účtují vyšší ceny, než fyzickým osobám. Když vezmeme v potaz, kolik položek platebního styku musí měsíčně podnikatel nebo firma udělat, představuje zaplacená suma poplatků částky v řádech tisíců, ale i desetitisíců ročně,“ říká analytik Aleš Rod.

Proto se pár minut času strávených s kalkulátorem určitě vyplatí. Jistě, podnikatel má jiné starosti než studovat sazebníky desítek bank a pak si mezi nimi vybírat. Ale to už dnes není nutné, jde to mnohem rychleji. My jsme to totiž udělali za vás.

Nevěříte?

VYZKOUŠEJTE SI NÁŠ KALKULÁTOR PODNIKATELSKÝCH ÚČTŮ ZDE!Nová služba: Unikátní kalkulátor bankovních účtů pro podnikatele ušetří tisíce i vám!

Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23752248078

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více