POSLEDNÍ DEN SOUTĚŽE:
Vyhrajte skvělý Microsoft Xbox 360 Kinect


31. 01. 2013  08:05          komentáře (0)

Jestli platí rčení "Jak na nový rok, tak po celý rok", mají se pravidelní účastníci soutěží finanční gramotnosti na webu www.bankovnipoplatky.com nač těšit! Ovšem pozor - dnes hrajeme poslední den!

POSLEDNÍ DEN SOUTĚŽE: Vyhrajte skvělý Microsoft Xbox 360 Kinect
Jak to? Společně s partnerem soutěže, EQUA BANK, jsme totiž na leden přichystali zvyšování finanční gramostnosti, díky kterému mlžete vyhrát Microsoft Xbox 360. Konrétně se jedná o nabušenou verzi Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle s hrou Kinect Sports Ultimate, s níž se z každé nudné návštěvy, ba dokonce z každého propršeného odpoledne stane úžasný adrenalinový zářitek, díky kterému navíc shodíte povánoční přebývající kila! K tomu, abyste se dostali do osudí a měli šanci na výhru, stačí jediné - správně odpovědět na 10 otázek, díky nimž si zase o kousek zvýšíte finanční gramotnost!

.

OTÁZKY NALEZNETE ZDE!

.

Tak jako každý měsíc, i nyní máme pár pravidel. Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Hlavní cenu vyhraje ten, kdo správně odpoví na všech 10 otázek (pozor - nekteří soutěžící v každém měsíci zapomenou jednu odpověď zatrhnout a tím ztrácí šanci na výhru!) a poté bude vylosován. O vyhodnocení soutěže, losování výherce i jeho dojmech z výhry vás budeme samozřejmě informovat. Odpovídat můžete až do půlnoci 31. ledna - hodně štěstí!POSLEDNÍ DEN SOUTĚŽE: Vyhrajte skvělý Microsoft Xbox 360 Kinect

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23280862014

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více