POSLEDNÍ DEN:
Zvyšte finanční gramotnost a vyhrajte parádní foťák!


28. 02. 2013  00:15     BP.com     komentáře (0)

Pravidelní čtenáři našich webových stránek ví, že se při zvyšování finanční gramotnosti nedržíme zkrátka. Každý měsíc můžete na www.bankovnipoplatky.com udělat něco pro své finanční zdraví a zároveň si zasoutěžit o velmi příjemné ceny. Dnes poslední šance na únorovou cenu!

POSLEDNÍ DEN: Zvyšte finanční gramotnost a vyhrajte parádní foťák!
Nejinak tomu je v měsíci únoru, v němž jinak vrcholí klání o nejabsurdnější bankovní poplatek 2012! V únoru mohou naši čtenáři zvyšovat svou finanční gramotnost v soutěži, kterou pořádáme se společností Home Credit. Nejen že si osvojíte něco finančních vědomostí, ale zároveň můžete vyhrát skvělý fotoaparát SamsuNg EV-NX200 kit 18-55 mm.

.

OTÁZKY NALEZNETE ZDE – VYPLŇTE FORMULÁŘ A VYHRAJTE!

.

Neváhejte a zapojte se – třeba vyhrajete zrovna vy! Stačí respektovat základní pravidla – soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let, které mají trvalé bydliště na území České republiky. Cenu vyhraje ten, kdo správně odpoví na všech 10 otázek a poté bude vylosován. Všechny podrobnosti samozřejmě zveřejníme na našem webu – přejeme hodně štěstí!POSLEDNÍ DEN: Zvyšte finanční gramotnost a vyhrajte parádní foťák!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23285415411

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více