NOVÉ KREDITNÍ KARTY KB ZVOLILO ZA ROKVÍCE NEŽ 30 TISÍC KLIENTŮ


10. 05. 2012  15:17     tz     komentáře (0)

Kreditní karty Lady karta a A karta od Komerční banky patří k nejoblíbenějším na českém trhu. Za rok od jejich představení zvolilo tyto kreditní karty plné výhod více než 30 tisíc klientů. Na účty těch klientů, kteří mají zároveň penzijní připojištění u Penzijního fondu KB, odeslala Komerční banka formou odměn již více než 8,2 mil. Kč.

Hlavním lákadlem kreditních karet Lady karta a A karta je možnost získávat odměny na účet penzijního připojištění. Komerční banka pošle majiteli karty na jeho účet u Penzijního fondu KB odměnu ve výši 1 % z každé platby kartou u obchodníka. Celkem tak přispěla majitelům kreditních karet na penzi již více než 8,2 milionu Kč.

Kreditní karty jsou v České republice v porovnání s vyspělými státy EU stále ještě málo využívané. Jejich obliba coby pohodlného platebního nástroje však významně roste. V Komerční bance může být kreditní karta navíc i cestou, jak efektivně spořit – ať již formou slev při každodenních nákupech, tak i formou odměn na dobu důchodového věku,“ uvedl Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

U obou typů kreditních karet mohou získat klienti úvěrový rámec až 30.000 Kč bez nutnosti dokládat výši příjmů. Další výhody nabízejí různé akční nabídky. Aktuálně může prvních 200 klientů, které si sjednají Lady kartu on-line na www.ladykarta.cz, získat zdarma předplatné časopisu Elle nebo Marianne na 6 měsíců. 

Díky unikátní sadě doplňkových pojištění, kterou obsahují kreditní karty od Komerční banky zdarma, jsou držitelé ochráněni před celou řadou událostí, které mohou znepříjemnit život. Kromě pojištění nákupu, prodloužení záruční doby, pojištění doručení internetového nákupu a pojištění storna vstupenek získají držitelé také užitečné asistenční služby Lifestyle a Home Assistance.

Lady kartu, která byla jako první karta na českém trhu určena speciálně pro ženy, sjednalo v prvním roce od uvedení 15.915 klientů. Díky všem jejím výhodám získala Lady karta 1. místo v soutěži Hospodářských novin Nejlepší banka 2011 v kategorii Bankovní inovátor.

 


NOVÉ KREDITNÍ KARTY KB ZVOLILO ZA ROKVÍCE NEŽ 30 TISÍC KLIENTŮ

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19945322439

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více