Nový web ČSOB Penzijní společnosti pomůže každému vyladit penzi


07. 03. 2013  11:20     tz     komentáře (0)

Rozhodnout se bez kvalitních a úplných informací je velmi obtížné, zvlášť když se jedná o vlastní budoucnost. Proto ČSOB Penzijní společnost spustila nový web www.csob-penze.cz, na kterém zájemci snadno a rychle naleznou kvalitní a přehledný obsah, který zodpoví všechny jejich dotazy v souvislosti s penzijní reformou. Kromě častých dotazů a novinek je návštěvníkovi k dispozici i praktická kalkulačka, s jejíž pomocí si každý jednoduše spočítá, kolik si může naspořit s ČSOB, či jaká bude jeho penze, pokud vstoupí do druhého pilíře.

Nový web ČSOB Penzijní společnosti pomůže každému vyladit penzi
„Průzkumy ukázaly, že lidem k rozhodnutí ohledně druhého pilíře chybí dostatek kvalitních informací. To se snažíme napravit i díky naší nové internetové stránce, která byla vytvořena k rychlé a jednoduché orientaci v této problematice,“ říká Marcela Suchánková, obchodní ředitelka ČSOB Penzijní společnosti.

Kromě webu připravila ČSOB Penzijní společnost i další příjemný krok – fondy ve druhém pilíři bude během celého roku 2013 nabízet klientům zdarma. 

Na novém webu www.csob-penze.cz současní klienti banky i další zájemci o penzijní spoření prostřednictvím druhého i třetího pilíře naleznou základní informace o společnosti, často kladené dotazy, novinky a v neposlední řadě i již zmíněnou kalkulačku. S ní si mimo jiné mohou vypočítat i ekonomickou výhodnost investice. Jako jediná navíc kalkulačka ČSOB Penzijní společnosti zohledňuje i vzdělání člověka a dokonce počítá i s předdůchody.Nový web ČSOB Penzijní společnosti pomůže každému vyladit penzi

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20360516541

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více