Server www.bankovnipoplatky.com chce postupně rozšířit svůj záběr také na podnikatelský pohled na bankovní tématiku. Živnostníci, středně velcí podnikatelé, ale i velké firmy často narážejí na podobná úskalí, jako běžný občan. Ať už jde o nesrozumitelnost podmínek, vysoké a netransparentní bankovní poplatky či nabízené úroky nebo neposkytnutí požadované služby.

Jako první vlaštovku v této oblasti jsme se rozhodli vytvořit rubriku, kde by úspěšný podnikatel Tomáš Březina(CV) jednou za 14 dní komentoval dění kolem bank, úvěrů, hypoték, úroků a vůbec kolem peněz, ekonomiky a státu. A aby to dávalo smysl a logiku, oslovili jsme podnikatele, který vytvořil firmu doslova na zelené louce a který je i po 21 letech jediným, tedy 100% vlastníkem. V této rubrice vám tedy nabídneme pohled českého podnikatele, který nepotřeboval pomoc ani zahraničního kapitálu, ani nezískal bohatství na základě pofiderní privatizace, dědictví či zázračného zbohatnutí přes noc.

Příjemné počtení.


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16914945816

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

1,5


ČÍSLO TÝDNE - 1,5 právět tolik procent dosahuje aktuálně nejvyšší zhodnocení na spořících účtech. Tuto sazbu nabízí Moneta Money Bank a Wüstenrot hypoteční banka. Ostatní banky pak převážně úročení vkladů snižují.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více