Penzijní fond Komerční banky byl hned dvakrát oceněn jako „Nejlepší penzijní fond v ČR“


28. 02. 2012  21:26     tz     komentáře (0)

Penzijní fond Komerční banky byl hned dvakrát vyhlášen jako Nejlepší penzijní fond v ČR. V jednom případě přitom obhájil stejný titul z loňského roku.

Stejně jako v loňském roce obstál Penzijní fond Komerční banky nejlépe z českých penzijních fondů v hodnocení odborné poroty prestižního ekonomického magazínu World Finance i letos. Mezinárodní odborná porota ocenila zejména dlouhodobou stabilitu fondu a jeho finanční sílu, které jsou zárukou pro bezpečnou tvorbu úspor na dobu důchodového věku. Konzervativní investiční strategie a důsledná orientace fondu na zvyšování spokojenosti klientů jsou podle odborné poroty příslibem pro stabilní a bezpečné zhodnocování příspěvků účastníků i v následujících letech.

„Rok 2012 je poslední šancí pro vstup do systému penzijního připojištění se stoprocentní garancí návratnosti vložených prostředků. Opakované ocenění od odborné poroty magazínu World Finance je důkazem, že Penzijní fond Komerční banky je tím správným partnerem pro vstup do systému dobrovolného spoření na penzi,“ uvedl Pavel Jirák, předseda představenstva a výkonný ředitel Penzijního fondu Komerční banky.

Ocenění od World Finance těsně následuje udělení ceny „Nejlepší penzijní fond v České republice 2011“ od britského finančního portálu Global Banking & Finance Review, který patří mezi světově nejnavštěvovanější online časopisy o mezinárodním bankovnictví a finančním sektoru. Hlavními kritérii, v jejichž hodnocení Penzijní fond Komerční banky zvítězil, byly transparentnost fondu, systém vedení a kontroly a zákaznický servis. Další kritéria se mimo jiné zaměřovala na úspěšnost investičních strategií, rizikový management, podíl na trhu, výnosy, maximální rozložení rizik, bezpečnost spravovaného majetku, návratnost investic, efektivnost nákladů, optimalizaci investičního portfolia a další.

Obě ocenění jsou významným signálem pro účastníky Penzijního fondu Komerční banky. Posilují důvěryhodnost a profesionalitu fondu a samozřejmě jsou nezávislým signálem toho, že prostředky účastníků jsou v Penzijním fondu Komerční banky v bezpečí.Penzijní fond Komerční banky byl hned dvakrát oceněn jako „Nejlepší penzijní fond v ČR“

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19939439267

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více