Posílejte nám své roční výpisy zaplacených poplatků. Některé výpisy poplatků jsou šokující


22. 04. 2020  07:00     Miroslav Zeman     komentáře (1)

Každý klient obdržel od své banky poprvé v tomto roce roční výpis všech zaplacených poplatků. Některé výpisy jsou vskutku šokující. Lidé platí na poplatcích tisíce korun. Často úplně zbytečně. Pomozte nám nastavit bankám zrcadlo a podělte se s nimi i s ostatními čtenáři o výši svých poplatků za celý rok. Zasílejte nám prosím vaše výpisy. Návod neleznete v přiloženém videu. Je to snadné.

Posílejte nám své roční výpisy zaplacených poplatků. Některé výpisy poplatků jsou šokující
Lidé, kteří se poprve setkali s ročním výpisem poplatků, které jim zaslaly banky jsou v šoku. To co dříve neviděli, protože se jednotlivé poplatky skryly mezi ostatními položkami v bankovních výpisech, je letos zcela jasné. Lidé platí na poplatcích tisíce korun ročně. Často zcela zbytečně. 

Naše redakce se snaží zmapovat jaké poplatky lidé platí a zda by bylo možné se jim vyhnout v a jakém rozsahu. Klienti bank totiž mohou na poplatcích ušetřit nemalé peníze. Proto potřebujeme pomoc čtenářů. 

Zasílejte prosím vaše výpisy ročních poplatků od bank na naši mailovou adresu m.zeman@bankovnipoplatky.cz dle návodu v tomto videu:

VIDEO S NÁVODEM NA ZASÍLÁNÍ UPRAVENÝCH VÝPISŮ ZAPLACENÝCH POPLATKŮ ZA CELÝ ROK ZDE!

Banky musely odkrýt karty

Každá banka musela poprvé v letošním roce zaslat každému z klientů tzv. roční výpis bankovních poplatků. Na tomto poplatku tak lidé nenajdou nic jiného, než je popis a výši poplatků, které bance za celý rok zaplatili. Kde výpis najdu?

Ne každá banka zasílá výpis přímo do mailu. Mnoho lidí ho musí hledat často velmi složitě ve svém internetovém nebo mobilním bankovnictví. Lidé tak musí hledat i na místech kam jinak při běžném užívání účtů nechodí. To je jedn z problémů systému zasílání těchto výpisů, že je lidé nemusí snadno najít, nebo o jejich existenci dokonce vůbec neví, nebo jim nerozumí.

Proto vyzíváme všechny čtenáře, aby si roční výpis poplatků dohledali, prostudovali a zaslali na výše uvedený mailový kontakt naší redakce. Výpisy nám rozhodně nezasílejte s osobními údaji či čitelným číslem účtu. Veškeré tyto údaje požadujeme začernit, nebo zakrýt tak, aby byly chráněny osobní údaje čtenářů.


HLASUJTE V NAŠÍ VELKÉ ANKETĚ O NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNÍ POPLATEK A POMOZTE NÁM HO ZRUŠIT!

 Posílejte nám své roční výpisy zaplacených poplatků. Některé výpisy poplatků jsou šokující

výpisy
Nevím jak ostatní, ale jakmile se mi v mailu objeví takový výpis, ať už měsíční nebo roční, okamžitě...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

31462482685

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

223


ČÍSLO TÝDNE - 223 právě tolik hodin stráví malé a střední firmy papírováním. Vše v souvislosti s plněním úředních povinností. To představuje téměř 10 dnů, každý celých 24 hodin. Stačí aby si každý z nás vzpomněl na vyplňování každoročních daňových přiznání a všech příloh a je jasné o čem se mluví. Byrokracie bohužel v České republice nijak významně neustupuje. Průzkum provádí již čtvrtým rokem Liberální institut.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více