POSLEDNÍ DEN!!! Vyhrajte fantastický ACER Liquid Ferrari!


31. 10. 2011  15:30     BP.com     komentáře (0)

S novým měsícem vám představujeme i novou soutěž, v rámci které můžete se serverem www.bankovnipoplatky.com a bankou ZUNO zvýšit svoji finanční gramotnost a navíc vyhrát stylový telefon Acer Liquid Ferrari. S tímto kouskem rozhodně ohromíte své okolí!

Soutěžte a zvyšujte gramotnost

Pravidelnou součástí našeho webu jsou soutěže o zajímavé ceny, které stojí na platformě zvyšování finanční gramotnosti. V měsíci říjnu pokračujeme další takovou soutěží, když tentokráte budeme hrát o velmi hodnotnou cenu - stylový Smartphone Acer Liquid Ferrari, který je poháněn systémem Android. Partnerem soutěže je nová banka ZUNO. Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR. K tomu, abyste byli zařazeni do slosování o Smartphone Acer Ferrari, musíte správně odpovědět na všech 10 otázek a potédoufat, že udete vylosováni. Formulář můžete vyplňovat do 31. října 2011, 23:59 hodin. Pravidla soutěže najdete ZDE.

.

ODPOVÍDEJTE NA OTÁZKY A VYHRAJTE SMARTPHONE ACER LIQUID FERRARI ZDE!
.

Online banka ZUNO, patřící do skupiny Raiffeisen Bank International, se českým klientům představila v červenci tohoto roku. Nabízí bezplatný ÚČET v několika měnách, revoluční SPOŘENÍ s denním připisováním úroků a VKLAD pro ukládání peněz na delší dobu. Všechny služby jde ovládat přes internet, včetně samotného otevření účtu. ZUNO sází na jednoduchost a top úroky - banka garantuje, že její úrokové sazby budou vždy patřit ke špičcce na trhu. Samozřejmostí je pro ZUNO otevřená komunikace s klientem - prostřednictvím internetového chatu, Facebooku, call centra a dalších moderních způsobů komunikace.POSLEDNÍ DEN!!! Vyhrajte fantastický ACER Liquid Ferrari!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14611338855

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5180
Kurz USD Americký dolar 1 USD 20,9780
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2900
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1803
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více