Poukaz na let simulátorem Airbus 320 v soutěži s Air Bank a naším serverem předán vítězi


24. 01. 2013  01:00     Patrik Nacher     komentáře (5)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Air Bank a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v prosinci, se zapojilo 262 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Poukaz na let simulátorem Airbus 320 v soutěži s Air Bank a naším serverem předán vítězi
Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát povedlo jen něco málo přes 28% účastníků a na všechny otázky tak správně odpovědělo pouhých 74 návštěvníků webu. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.

V pondělí 14. ledna jsme v centrále Air Bank v Praze na Chodově vylosovali dva vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnil tiskový mluvčí banky Vladimír Komjati. Tentokrát se soutěžilo o dva poukazy na 90minutový let simulátorem Airbus 320.

Jednomu ze dvou vítězů jsme ve středu 23. ledna na pobočce Air Bank na pražském Andělu předali poukaz. Na fotce je vítězka Marcela Burešová z Prahy s Jiřím Marešem z této pobočky.

Ještě jednou gratulujeme.

.

undefinedPoukaz na let simulátorem Airbus 320 v soutěži s Air Bank a naším serverem předán vítězi

Diskutovat (5)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23385983511

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více