Poukaz na let simulátorem Airbus 320 v soutěži s Air Bank a naším serverem předán vítězi


14. 02. 2013  21:07     Patrik Nacher     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Air Bank a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v prosinci, se zapojilo 262 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Poukaz na let simulátorem Airbus 320 v soutěži s Air Bank a naším serverem předán vítězi
Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát povedlo jen něco málo přes 28% účastníků a na všechny otázky tak správně odpovědělo pouhých 74 návštěvníků webu. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.

V pondělí 14. ledna jsme v centrále Air Bank v Praze na Chodově vylosovali dva vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnil tiskový mluvčí banky Vladimír Komjati. Tentokrát se soutěžilo o dva poukazy na 90minutový let simulátorem Airbus 320.

Jednomu ze dvou vítězů jsme ve středu 23. ledna na pobočce Air Bank na pražském Andělu předali poukaz. Druhý vítěz - David Bruckner obdržel včera poukaz na let simulátorem od Elišky Pavlové z pobočky Air Bank v pražském OC Palladium (viz foto).

Ještě jednou gratulujeme.Poukaz na let simulátorem Airbus 320 v soutěži s Air Bank a naším serverem předán vítězi

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23390681637

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více