Pozvánka školám:
Zveme vás k účasti na soutěži IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ


11. 10. 2015  00:05     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Soutěž studentů středních a vysokých škol a jejich škol startuje již po osmé. Zveme tímto k účasti na soutěži právě střední a vysoké školy. Pokud chcete dát příležitost svým studentům zvítězit a získat skvělé ceny, pokud se chcete pozitivně zviditelnit, pak neváhejte a přihlašte se jako škola do soutěže. ČTĚTE DÁLE! 

Pozvánka školám: Zveme vás k účasti na soutěži IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ
Startuje již osmý ročník velké soutěže studentů středních a vysokých škol - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ. Zúčastnit této soutěže se může i vaše škola a vaši studenti. Už samotná účast v soutěži, kterou pořádá server www.BankovniPoplatky.com a majitel tohoto serveru Ing. Patrik Nacher, který je také znám jako ombudsman klientů bank, spolu s partnerem Air Bank, může zviditelnit a zpopularizovat Vaší školu nejen na našich serverech, ale i na stránkách našich mediálních partnerů. Současně můžete jako škola, jejíž student v soutěži zvítězí, získat i pro svou školu hodnotnou cenu.

Stačí aktivní učitel, který se věci ujme, a který může vaší škole přinést hned několik výhod a bonusů.

- organizace soutěže je velmi jednoduchá a časově nenáročná (stačí hodina práce, či zadání domácího úkolu pro studenty - viz informace níže)

- školu účast nic nestojí, ani s ní nejsou spojeny jakékoliv povinnosti

- vše probíhá elektronicky a to jak komunikace s námi jako organizátory, tak i zaslání prací a zasílání pozvánek na předání cen a účast na zábavním večeru

- škola se objeví v médiích ve velmi pozitivním světle a to nejen v případě, že se její studenti umístí, ale i díky své samotné účasti v soutěži

- bezplatná reklama pro školu - použití odkazů na stránky školy, zveřejnění názvu, zaměření apod.

- možnost získání hodnotné ceny pro školu, jejíž student v soutěži zvítězí

Chci v této souvislosti připomenout loňský, velmi úspěšný ročník soutěže, které se zúčastnilo rekordních 172 studentů a přímo i 17 středních a vysokých škol. Závěr soutěže a předávání cen pak bylo provázeno velmi příjemným večerem, na němž se několika desítkám studentů, a jejich učitelům, rozdávaly dárky a dobré občerstvení. Studenti pak mohli shlédnout vtipnou hodinovou show dvou herců z reklamy na Air Bank (tlustý a hubený bankéř). Nejlepší studenti pak získali velmi hodnotné ceny.

I v tomto roce tak máte možnost zúčastnit se naší soutěže Ideální banka 21. století a to velmi jednoduše a přímo ve vaší škole. Stačí studentům buď v rámci školního cvičení, nebo jako domácí úkol zadat úvahu či esej na téma: "Jaké nové služby by měla ideální banka 21. století v budoucnu nabízet", tedy jaké služby by studenti rádi u tzv. Ideální banky v budoucnu viděli, co by ideální bance doporučili, co by nové služby měli obsahovat, a jak by měli sloužit klientům banky. Úkol je možné zadat buď v písemné podobě - esej, úvaha, popis, nebo formou básně, v loňském roce se objevila i forma filmového scénáře, nebo formou obrázku či videa.

Pro inspiraci je možné shlédnout již sedmdesát prací z loňského roku, které jsme na našem serveru zveřejnili a které naleznete ZDE: 

https://www.bankovnipoplatky.com/idealni-banka-21-stoleti-2014/

Studenti, kteří se v soutěži umístí na předních místech, vyhrají nejen hlavní cenu tedy:

cenu v hodnotě 25 000,- Kč, druhý v pořadí 15 000,- Kč a třetí 5 000,- Kč. Částka 10 000,- Kč je pak určena pro studenta, jehož práci vybere veřejnost ve svém hlasování. Máme i cenu pro školu na níž studuje vítězný student a která se do soutěže přihlásí - v hodnotě 10 000,- Kč. Cena je dle vlastního výběru školy.

Zorganizování účasti na soutěži je otázka několika málo minut. Stačí na tuto adresu: m.zeman@bankovnipoplatky.com  zaslat údaje o Vaší škole a odhad kolik studentů se soutěže zúčastní. Může se jednat i o domácí úkol či hodinovou práci přímo ve škole. Práce pak mohou být v elektronické podobě zasílány přímo na náš mail a tím budou zařazeny do hodnocení.

Za účast v soutěži se nic neplatí a nenese žádné další požadavky na školu, která se akce zúčastní. Stačí aktivní učitel, který se se svou třídou soutěže zúčastní - odesláním prací na náš mail, a může tak pro svou školu, studenta a třídu získat:

- jednu z hlavních cen pro vítězného studenta

- cena pro školu na níž studuje vítězný student

- mediální zviditelnění školy

Jde především o fantazii a určité minimální znalosti bankovního prostředí. Smyslem je, aby studenti popsali, jak si představují nové produkty a služby, které by měla Ideální banka 21. století nabízet.

Podrobnější informace o soutěži naleznete ZDE

https://www.bankovnipoplatky.com/idealni-banka-21-stoleti-2015/

Kompletní informace najdete také v přiložené prezentaci. V každém případě jsme připraveni s vámi komunikovat prostřednictvím uvedených mailů a obratem vám zodpovídat veškeré vaše otázky tak, aby vaše účast v soutěži byla co nejpříjemnější a bezproblémová.

Práce je nutné zaslat nejpozději do 30. 11. 2015! Na zpracování a zorganizování prací má každý škola čas více než dva měsíce.

Přihlásit svou školu můžete na mail: m.zeman@bankovnipoplatky.com

DALŠÍ INFORMACE O SOUTĚŽI IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ 2015 NALEZNETE ZDE!Pozvánka školám: Zveme vás k účasti na soutěži IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

35296415745

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,15


ČÍSLO TÝDNE - 3,15 právě tolik bilionů korun činí v roce 2022 zadlužení Čechů. Je to dokonce o 10 procent více než ve stejném období loni. Důsledky zadlužení se však bohužel začínají měnit.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,3550
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4100
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,1955
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,3145
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,7635
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9550
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9496
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více