Právě teď slaví Wüstenrot 20 let


10. 08. 2012  11:16     tz     komentáře (0)

Dnešní den je pro finanční skupinu Wüstenrot výjimečným. Společnost oslaví 20 let působení v České republice.

Po dvaceti letech od založení první – přípravné - společnosti v České republice (10. srpna 1992) je bilance Wüstenrotu úspěšná. Ze stavební spořitelny, která do konce roku 1993 získala 20 333 klientů a spravovala vklady stavebního spoření ve výši 55 milionů korun, se Wüstenrotrozrostl na finanční skupinu sdružující 4 společnosti s celkovými aktivy přesahujícími 63 miliard korun. V současné době má Wüstenrot přes 550 000 klientů, kteří mají s Wüstenrotem sjednáno na 730 000 smluv.

 .

Produktové portfolio finanční skupiny Wüstenrot dnes tvoří - kromě stavebního spoření, na jehož zavedení se na počátku 90. let minulého století Wüstenrot podílel - široká paleta bankovních a pojistných produktů. Fyzickým osobám poskytuje Wüstenrot překlenovací úvěry, úvěry ze stavebního spoření a účelové i neúčelové hypoteční úvěry. Od roku 2000, kdy se Wüstenrot zapojil do státního programu podpory oprav, rekonstrukcí a modernizací panelových domů poskytuje úvěry také právnickým osobám – především bytovým družstvům a společenstvím vlastníků bytů. Na přelomu let 2010 a 2011 zavedl Wüstenrot spořicí a běžné účty a termínované vklady a internetové bankovnictví.

 .

V oblasti pojistné ochrany životních rizik nabízí Wüstenrot rizikové, kapitálové a investiční pojištění, včetně produktů přizpůsobených pro příjemce úvěru. V oblasti neživotního pojištění se Wüstenrot zaměřuje především na pojištění bydlení – nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti a pojištění vozidel, a to jak pro fyzické, tak právnické osoby. Dále nabízí úrazové pojištění, cestovní pojištění a pojištění malých a středních podnikatelů.

 

Nabídka k jubileu

K 20. výročí připravuje Wüstenrot jubilejní nabídku, která zahrnuje zvýhodněné životní pojištění (nejen) pro ženy, hypoteční úvěry a stavební spoření i nově upravené povinné ručení.

 

Produkty z jubilejní nabídky si budou klienti moci sjednat nejen na Dnech Wüstenrot, které budou pořádány v průběhu září v regionálních centrech v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Olomouci, Brně a v Ostravě. 

   


Právě teď slaví Wüstenrot 20 let

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20886397403

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více