Pravidla soutěže


03. 05. 2011  13:46     Josef Vytiska     komentáře (0)

 

"Zvyšujeme bankovní gramotnost se servery Moře financí a www.bankovnipoplatky.com"

 

1. Podmínky účasti

Soutěže „Zvyšujeme bankovní gramotnost se servery Moře financí (www.more-financi.cz) a www.bankovnipoplatky.com“ (dále jen „soutěž“) se lze zúčastnit prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.bankovnipoplatky.com (dále jen „formulář“). Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Výhercem soutěže se nemůže stát osoba v zaměstnaneckém či obdobném poměru k pořadateli soutěže, jímž jsou servery Mořefinancí.cz a bankovnipoplatky.com (dále jen „pořadatel soutěže“).

2. Systém soutěže

Soutěžící se do soutěže přihlásí tím, že ve formuláři zodpoví deset otázek a uvede v něm své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Pokud správně odpoví na VŠECHNY otázky a vyplní všechny potřebné údaje, bude zařazen do losování, ve kterém bude vylosován vítěz soutěže.

3. Cena

Vylosováni budou celkem 3 vítězové soutěže. Každý získá sadu Microsoft Windows 7 Ultimate (CZ 32/64-bit) od společnosti Microsoft (http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/compare).

4. Časový harmonogram

Zahájení soutěže (zveřejnění formuláře na stránkách www.bankovnipoplatky.com):  03. 05. 2011. Odpovídat prostřednictvím formuláře lze do 31. 05. 2011.

Vítěz bude vylosován v průběhu měsíce června. Vylosovaný vítěz bude kontaktován prostřednictvím emailu a telefonního čísla, které uvedl do formuláře. Pokud se nepodaří vítěze kontaktovat do dvou týdnů od vylosování, může pořadatel soutěže uskutečnit nové losování, na základě kterého bude vybrán nový vítěz (dále jen „nové losování“).

5. Předání ceny

Předání ceny vítězi proběhne v místě a čase určeném pořadatelem soutěže. Vítěz je povinen se na předání ceny dostavit osobně. V případě nesplnění těchto povinností může pořadatel rozhodnout o novém losování.

6. Práva pořadatele

Pořadatel má právo zveřejnit jméno a město bydliště vítěze soutěže a právo zveřejnit fotografie či jiné audiovizuální záznamy pořízené při předávání ceny.

 


Pravidla soutěže

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

18437483763

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3,7


ČÍSLO TÝDNE - 3,7 o tolik miliard korun se snížil čistý zisk bankám působícím v České republice v prvním čtvrtletí 2021. Doznívají tak negativní vlivy koronavirových restrikcí a útlumu ekonomiky.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5370
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,4650
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6345
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8085
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3345
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1849
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více