Pravidla soutěže


01. 09. 2012  00:08     Josef Vytiska     komentáře (0)

 

 

"Zvyšujeme finanční gramotnost s Cetelem a serverem www.bankovnipoplatky.com"

 

1. Podmínky účasti

Soutěže „Zvyšujeme finanční gramotnost s Cetelem ČR, a.s. a serverem www.bankovnipoplatky.com“ (dále jen „soutěž“) se lze zúčastnit prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.bankovnipoplatky.com (dále jen „formulář“). Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Výhercem soutěže se nemůže stát osoba v zaměstnaneckém či obdobném poměru k pořadateli soutěže, jímž je server bankovnipoplatky.com (dále jen „pořadatel soutěže“), ani k partnerovi soutěže, jímž je Cetelem ČR, a.s..

 

2. Systém soutěže

Soutěžící se do soutěže přihlásí tím, že ve formuláři zodpoví deset otázek a uvede v něm své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Pokud správně odpoví na VŠECHNY otázky a vyplní všechny potřebné údaje, bude zařazen do losování, ve kterém budou vylosováni vítězové soutěže.

 

3. Cena

Vítězové soutěže získají:

1. CENA        Dotykový tablet „Apple iPad 2 black“

2. CENA        Společenská stolní hra „Monopoly Edice Banking“

3. CENA        Společenská stolní hra „Monopoly Edice Banking“

4. CENA        Psací souprava Parker + sada hlavolamů

5. CENA        Psací souprava Parker + sada hlavolamů

 

4. Časový harmonogram

Zahájení soutěže (zveřejnění formuláře na stránkách www.bankovnipoplatky.com):  01. 09. 2012. Odpovídat prostřednictvím formuláře lze do 30. 09. 2012.

Vítězové budou vylosováni v průběhu měsíce říjen 2012. Vylosovaní vítězové budou kontaktováni prostřednictvím emailu a telefonního čísla, které uvedli do formuláře. Pokud se nepodaří vítěze kontaktovat do týdne od vylosování, může pořadatel soutěže označit jako výherce dané ceny osobu, která následuje v pořadí po vyhodnocení dle výše uvedených kritérií či uskutečnit nové losování, na základě kterého bude vybrán nový vítěz(ové).

 

5. Předání ceny

Předání ceny vítězům proběhne v místě a čase určeném pořadatelem soutěže. Vítězové jsou povinni se na předání ceny dostavit osobně. V případě nesplnění těchto povinností může pořadatel rozhodnout o novém losování.

 

6. Práva pořadatele

Pořadatel i partner soutěže mají právo zveřejnit jméno a město bydliště vítězů soutěže a právo zveřejnit fotografie či jiné audiovizuální záznamy pořízené při předávání ceny.Pravidla soutěže

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

13637733265

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

192


ČÍSLO TÝDNE 192 právě tolik miliard vykázal státní rozpočet schodek ke konci měsíce dubna. Jedná se o dosud nejvyšší schodek v historii České republiky. Za jeho vznikem stojí jak výrazný pokles příjmů, tak strmé zvýšení výdajů státního rozpočtu.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1070
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6310
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5115
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3975
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2063
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více