Pravidla soutěže


01. 12. 2012  00:01     Patrik Nacher     komentáře (0)

PRAVIDLA

soutěže
"Zvyšujeme bankovní gramotnost s Air Bank a serverem www.bankovnipoplatky.com"

 

1. Podmínky účasti

Soutěže „Zvyšujeme bankovní gramotnost s Air Bank a serverem www.bankovnipoplatky.com“ (dále jen „soutěž“) se lze zúčastnit prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.bankovnipoplatky.com (dále jen „formulář“). Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky. Výhercem soutěže se nemůže stát osoba v zaměstnaneckém či obdobném poměru k pořadateli soutěže, jímž je server bankovnipoplatky.com (dále jen „pořadatel soutěže“), ani k partnerovi soutěže, jímž je Air Bank (dále jen „partner“).

 
2. Systém soutěže

Soutěžící se do soutěže přihlásí tím, že ve formuláři zodpoví deset otázek a uvede v něm své jméno a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Pokud správně odpoví na VŠECHNY otázky a vyplní všechny potřebné údaje, bude zařazen do losování, ve kterém budou vylosováni dva vítězové soutěže.

 
3. Cena

Dva vítězové soutěže získají poukaz na 90minutový let simulátorem Airbus 320, na kterém vás může doprovodit i vaše rodina či kamarádi (kapacita simulátoru je maximálně 8 lidí, řídit letadlo však může pouze jeden). Simulátor je umístěn na Praze 5, konkrétní čas návštěvy je potřeba rezervovat předem u jeho provozovatelů.

 
4. Časový harmonogram

Zahájení soutěže (zveřejnění formuláře na stránkách www.bankovnipoplatky.com):  01. 12. 2012. Odpovídat prostřednictvím formuláře lze do 31. 12. 2012.

Dva vítězové budou vylosováni v průběhu měsíce ledna 2013. Vylosovaní vítězové budou kontaktováni prostřednictvím emailu a telefonního čísla, které uvedli do formuláře. Pokud se nepodaří vítěze kontaktovat do dvou týdnů od vylosování, může pořadatel soutěže uskutečnit nové losování, na základě kterého bude vybrán nový vítěz či vítězové (dále jen „nové losování“).

 
5. Předání ceny

Předání ceny vítězům proběhne v místě a čase určeném pořadatelem soutěže. Vítězové jsou povinni se na předání ceny dostavit osobně. V případě nesplnění těchto povinností může pořadatel rozhodnout o novém losování.

 

6. Práva pořadatele

Pořadatel má právo zveřejnit jméno a město bydliště vítězů soutěže a právo zveřejnit fotografie či jiné audiovizuální záznamy pořízené při předávání ceny.

 


Pravidla soutěže

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

14612606780

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

3


ČÍSLO TÝDNE - 3 o tolik procent vzrostla v dubnu 2021 v České republice inflace. Jednoduše se zrychlilo zdražování zboží a služeb, které si pořizujeme. Tuzemská inflace patří k nejvyšším v Evropě.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5180
Kurz USD Americký dolar 1 USD 20,9780
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6195
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,2900
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,2300
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1803
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více