Právo a poradna

Rady a tipy

Návrh na rozvod manželství - návod na podání návrhu na rozvod

PRÁVNÍ RADY A TIPY: Velkou část rozvodů manželství představují rodiny s dětmi. V dalším textu se tak budeme zabývat právě specifiky návrhu na rozvod manželství, která mají nezletilé děti. Ano, v takovém případě je podání návrhu na rozvod manželství a celé řízení o rozvodu složitější s většími nároky na příslušné rozvodové dokumenty.

09. 12. 2019

Proti křivdě se ozve 75 % Čechů, hlavně když jde o peníze

Pokud cítíme křivdu, většinou se ozveme a požadujeme nápravu. Tvrdí to tři čtvrtiny respondentů. Nejvíce řeší případy, kdy se jedná o peníze, například o špatné vrácení či o dodání nekvalitního zboží. Ochota Čechů situaci řešit klesá spolu s tím, kolik náprava vyžaduje

06. 12. 2019

Práva spotřebitelů pomáhá bránit mnoho nezávislých webů. Víme, které to jsou

Server Bankovní poplatky se nekompromisně zastává spotřebitelů a brání jejich práva. Existuje však mnoho dalších nezávislých webů, které se zabývají ochranou spotřebitele nebo pomoci spotřebitelům. Jak a v čem vám který web může pomoci a poradit? Prozkoumali jsme je!

06. 12. 2019

Právní poradna BP: Ruší vás sousedi? Lze se bránit?

STŘEDEČNÍ SERIÁL - PRÁVNÍ PORADNA SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Čtenář se dotazuje, zda se může nějak bránit proti intenzivnímu hluku od sousedů. Jedná se o vlastnické bydlení. Lze se nějak bránit? ČTĚTE DÁLE!

04. 12. 2019