Privátní bankovnictví ČSOB oslaví 10. výročí vydáním pamětní medaile


06. 12. 2012  14:04     tz     komentáře (0)

U příležitosti jubilejního 10. výročí se ČSOB Private Banking rozhodlo tento významný milník oslavit vydáním stříbrné pamětní medaile, na které bude vyobrazen JUDr. Vilém Pospíšil, první guvernér Národní banky Československé. Medaile vznikla ve spolupráci s předními českými umělci, akademickým malířem Oldřichem Kulhánkem a akademickým sochařem Vladimírem Opplem.

Vilém Pospíšil nebyl vybrán pouze pro svoji významnou pozici v tehdejším Československu, ale také pro hodnoty, které zastával. Realistický konzervatismus, investiční opatrnost, společenská odpovědnost a úcta k individuálním a veřejným zájmům jsou kvality,  které jsou vlastní i privátnímu bankovnictví ČSOB,“ vysvětluje Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking a doplňuje: „Za deset let naší úspěšné existence jsme se stali synonymem kvalitního a diskrétního poradce a největším správcem privátních finančních prostředků. Bez našich klientů bychom nebyli tam, kde jsme nyní. Vážíme si jejich podpory a i nadále budeme poskytovat kvalitní a profesionální služby.“Privátní bankovnictví ČSOB oslaví 10. výročí vydáním pamětní medaile

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28719577440

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více