Russian Desk LBBW Bank CZ rozšiřuje služby pro privátní klienty


18. 03. 2013  20:39     tz     komentáře (0)

Russian Desk LBBW Bank CZ poskytuje nadstandardní bankovní služby privátním klientům hovořícím rusky. Od poloviny března 2013 rozšiřuje svoji stávající nabídku o nové služby – účty, bezhotovostní transakce, měnové operace a obchodování s dluhopisy -  to vše v rublech.

Russian Desk LBBW Bank CZ rozšiřuje služby pro privátní klienty
LBBW Bank CZ a.s. v rámci tzv. Russian Desku nabízí klientům Privátního bankovnictví i individuální nadstandardní servis v ruštině a od poloviny března 2013 rozšiřuje nabídku svých služeb v této oblasti.  Privátní klienti banky si nově mohou sjednat účty vedené v rublech a provádět bezhotovostní transakce v této měně.  LBBW Bank CZ v rublech nově nabízí také měnové operace a obchodování s dluhopisy, které jsou výnosem a podmínkami zajímavé zejména právě pro privátní klientelu.

„Privátní bankovnictví LBBW Bank zaznamenalo za poslední rok růst ve výši spravovaných aktiv i u rusky hovořící klientely a tento vývoj nás samozřejmě velmi těší. Našim privátním klientům se snažíme maximálně vyjít vstříc a i to byl jeden z důvodů zřízení Russian Desku a rozšiřování nabídky jeho služeb,“ dodává Tomáš Zahálka, ředitel Privátního bankovnictví v LBBW Bank CZ a.s.Russian Desk LBBW Bank CZ rozšiřuje služby pro privátní klienty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23759687396

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více