S kartou Cetelem lze nově platit i přes PayPal


13. 04. 2010  15:59     Martin Malý     komentáře (0)

Společnost Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas, umožňuje od počátku letošního dubna svým klientům provádět nově i transakce prostřednictvím platebního systému PayPal. Ve spojení s Virtuální kartou Cetelem tak lze pro platby na internetu využít nejbezpečnější platební nástroj v Česku.

„Všem našim klientům, kteří vlastní Virtuální kartu Cetelem pro bezpečné nákupy na internetu, jsme zpřístupnili nový transakčně-platební systém PayPal,“ sdělil Ing. Tomáš Siegler za Správu marketingu a komunikace společnosti Cetelem. „Hlavní výhodou je zejména rychlost, neboť všechny platby probíhají v on-line režimu, spolehlivost a ve spojení s naší virtuální kartou pak především znásobená bezpečnost provedených transakcí,“ řekl T. Siegler.   Nejprve je potřeba, aby si každý držitel Virtuální karty Cetelem zřídil účet na www.paypal.com, což nezabere více než několik minut. Poté je potřeba si aktivovat službu PayPal po přihlášení v Klientské zóně na www.cetelem.cz. Následně na mobilní telefon klienta dorazí SMS zpráva s autorizačními údaji o datu expirace a CVC2 (CSC) kódem, které společně s číslem své karty vyplní držitel ve svém PayPal účtu. V rámci zachování maximální bezpečnosti využívání Virtuální karty je pak pro každou PayPal platbu nutné nejprve danou transakci ještě povolit v Klientské zóně. Pro plnohodnotné a bezlimitní využívání platebního systému PayPal je z bezpečnostních důvodů nutné Virtuální kartu ještě zpětně ověřit a tím potvrdit její reálné vlastnictví.  

Služba PayPal je rychlý a bezpečný způsob finančních převodů při on-line platbách na internetu. Umožňuje vzájemné zasílání peněžních prostředků, stejně jako internetové nákupy na mnoha zahraničních serverech a obchodech, které platby přes PayPal podporují, aniž by jeho uživatelé museli poskytovat své bankovní informace. Přináší tak platební flexibilitu danou využíváním zůstatku na účtu, bankovních účtů, kreditních karet a osobního financování. S více než 75 milióny aktivních účtů na 190 trzích po celém světě v 19 různých měnách služba PayPal umožňuje obchodovat na Internetu v celosvětovém měřítku.S kartou Cetelem lze nově platit i přes PayPal

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20890968118

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více