S kreditní kartou lze na slevách ušetřit tisíce


01. 03. 2010  13:51     Martin Malý     komentáře (0)

Všichni držitelé kreditních karet Cetelem mají možnost ušetřit na slevách tisíce korun. Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas Personal Finance, navíc od 1. března 2010 opět rozšířil síť spolupracujících firem, u kterých lze uplatnit slevy až do výše 40 %.

„Češi mají stále větší zájem o klubové výhody spojené s využíváním kreditních karet, proto jsme letos opět rozšířili síť obchodníků o další tři partnery,“ sdělil Ing. Tomáš Siegler za Správu marketingu a komunikace společnosti Cetelem, a doplnil: „Věrnostní program Cetelem Klub nabízí klientům zajímavé slevy u širokého spektra partnerů od vstupenek do kina, nákupu brýlí či kosmetiky, předplatného časopisů, až po slevy na zahraniční a tuzemské zájezdy.“ Pro získání slevy stačí, aby klient u obchodníka kartu předložil či jí zaplatil.   Do věrnostního programu přibyl od letošního března internetový e-shop GiftZone (www.giftzone.cz), který nabízí 15% slevu na dárkové předměty, bytové doplňky a jiné originální dárky. Společnost VIVANTIS nabízí, vedle stávajících slev v e-shopech www.parfemy.cz, www.prozdravi.cz, www.krasa.cz a www.hodinky.cz, také 10% slevu na nákup šperků v e-shopu www.sperky.cz. Značkové parfémy a kosmetiku světových značek za výborné ceny a ještě navíc s 15% slevou je možné nakoupit u dalšího nového obchodníka, El Nino (www.elnino.cz). Dlouhodobý partner Window Holding, výrobce a prodejce plastových a dřevěných oken a dveří VEKRA, zvýšil pro členy Cetelem Klubu slevu z 33 % na rovných 40 %.   Přehled dalších výhod kreditních karet Cetelem: ·          zdarma pojištění prodloužené záruky, ·          až 150 Kč za měsíc jako odměna za nákupy, ·          0% úrok až 50 dní na nákupy placené kartou, ·          on-line obsluha úvěrového účtu v Klientské zóně na www.cetelem.cz, ·          0 Kč poplatek za vydání Virtuální karty pro bezpečné platby na internetu, ·          0 Kč poplatek za výběr hotovosti na pokladně ve vybraných prodejnách (Cashback), ·          0 Kč poplatek za platby kartou v prodejnách, a za převody peněžních prostředků na bankovní účet, ·          0 Kč poplatek za opakované vystavení karty nebo PIN kódu.


S kreditní kartou lze na slevách ušetřit tisíce

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

19943061203

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více