Soutěž Ideální banka 21. století končí. Začíná vyhodnocování


18. 11. 2014  07:55     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Soutěž studentů středních a vysokých škol končí. Všechny došlé práce od našich studentů nyní posoudí odborná porota. Vítězové se mohou těšit na odměny v hodnotě několika desítek tisíc korun.

Soutěž Ideální banka 21. století končí. Začíná vyhodnocování
O účast v soutěži Ideální banka 21. století na téma IDEÁLNÍ BANKA V ROCE 2020 byl letos rekordní zájem. Stále ještě docházejí do naší redakce práce studentů, kteří nebyly o svátečním dni doma a nemohli tudíž svou práci zaslat v tento symbolický sváteční den studentů. To samé platí i o školách, které se soutěže zůčastnily jako celek.

Zaznamenáváme také zájem bank o výsledky této soutěže. Kterou banku by nezajímalo, jak si její služby a její vztah ke klientům představují právě jejich budoucí klienti. Klienti, kteří budou právě už v roce 2020 aktivními klienty našich bank. Pro banky znamená názor současných studentů ideální zpětnou vazbu na niž mohou reagovat a přizpůsobovat budoucí strategie a vývoj právě představám a potřebám této skupiny klientů či budoucích klientů. 

Nyní budou všechny práce, tkeré dorazily a dorazí do naší redakce posouzeny devítičlennou odbornou porotou. Tato porota se skládá z odborníků ze světa bankovnictví, ekonomických redaktorů a zástupců učitelů vysokých škol. Součástí pototy jsou i výherci minulých ročníků této soutěže. I tito úspěšní studenti mají právo vybírat a hodnotit práce účastníků soutěže. Tímto výběrem a složením poroty nabývá hodnocení skutečné komplexnosti a objektivity.

Výběr prací: 
V rámci kategorií bude hodnocení probíhat ve dvou kolech. V prvním kole vyberou zástupci serveru www.bankovnipoplatky.com, vysokých škol a Air Bank dvacet nejlepších prací. Ve druhém kole budou vybrané práce hodnotit odborná porota, složená ze zástupců odborného, generálního a mediálního partnera, organizátora a garanta projektu a představitelů institucí, které mají bankovní sektor ve své gesci. V rámci hodnocení každý porotce přidělí hodnocené práci či videu 1 – 10 bodů, přičemž 10 bodů je přiděleno práci nebo videu, které jsou dle názoru porotce nejlepší. Celkové pořadí bude určeno na základě součtu získaných bodů. V případě rovnosti bodů bude o pořadí rozhodovat to, která práce byla častěji hodnocena větším počtem bodů.

Hodnotící kritéria: 
Hodnocení je subjektivní. V kategorii „nejlepší práce“ se porota zaměří na vyváženost tří základních aspektů prací – originálnosti, realizovatelnosti a celkového dojmu. Studentům se doporučuje držet se striktně vyhlášeného tématu. Obecné proklamace nebo odchýlení se od daného tématu bude hodnoceno jako nesplnění zadání a porotci u takové práce mohou snížit své bodové hodnocení.

Shrnutí kritérií hodnocení:
- Originalita (40 %) - nejdůležitější je samotný nápad
- Realizovatelnost (30 %) - důležitá je i jeho realizovatelnost v praxi
- Celkový dojem (30 %) - a také kreativita jeho zpracování

KOMPLEXNÍ INFORMACE O SOUTĚŽI IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ SE DOZVÍTE ZDE!

Ideální banka logoSoutěž Ideální banka 21. století končí. Začíná vyhodnocování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

37997634416

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,4170
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,9160
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,3075
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0760
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2800
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2650
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9148
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více