Soutěž Ideální banka 21. století končí. Začíná vyhodnocování


18. 11. 2014  07:55     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Soutěž studentů středních a vysokých škol končí. Všechny došlé práce od našich studentů nyní posoudí odborná porota. Vítězové se mohou těšit na odměny v hodnotě několika desítek tisíc korun.

Soutěž Ideální banka 21. století končí. Začíná vyhodnocování
O účast v soutěži Ideální banka 21. století na téma IDEÁLNÍ BANKA V ROCE 2020 byl letos rekordní zájem. Stále ještě docházejí do naší redakce práce studentů, kteří nebyly o svátečním dni doma a nemohli tudíž svou práci zaslat v tento symbolický sváteční den studentů. To samé platí i o školách, které se soutěže zůčastnily jako celek.

Zaznamenáváme také zájem bank o výsledky této soutěže. Kterou banku by nezajímalo, jak si její služby a její vztah ke klientům představují právě jejich budoucí klienti. Klienti, kteří budou právě už v roce 2020 aktivními klienty našich bank. Pro banky znamená názor současných studentů ideální zpětnou vazbu na niž mohou reagovat a přizpůsobovat budoucí strategie a vývoj právě představám a potřebám této skupiny klientů či budoucích klientů. 

Nyní budou všechny práce, tkeré dorazily a dorazí do naší redakce posouzeny devítičlennou odbornou porotou. Tato porota se skládá z odborníků ze světa bankovnictví, ekonomických redaktorů a zástupců učitelů vysokých škol. Součástí pototy jsou i výherci minulých ročníků této soutěže. I tito úspěšní studenti mají právo vybírat a hodnotit práce účastníků soutěže. Tímto výběrem a složením poroty nabývá hodnocení skutečné komplexnosti a objektivity.

Výběr prací: 
V rámci kategorií bude hodnocení probíhat ve dvou kolech. V prvním kole vyberou zástupci serveru www.bankovnipoplatky.com, vysokých škol a Air Bank dvacet nejlepších prací. Ve druhém kole budou vybrané práce hodnotit odborná porota, složená ze zástupců odborného, generálního a mediálního partnera, organizátora a garanta projektu a představitelů institucí, které mají bankovní sektor ve své gesci. V rámci hodnocení každý porotce přidělí hodnocené práci či videu 1 – 10 bodů, přičemž 10 bodů je přiděleno práci nebo videu, které jsou dle názoru porotce nejlepší. Celkové pořadí bude určeno na základě součtu získaných bodů. V případě rovnosti bodů bude o pořadí rozhodovat to, která práce byla častěji hodnocena větším počtem bodů.

Hodnotící kritéria: 
Hodnocení je subjektivní. V kategorii „nejlepší práce“ se porota zaměří na vyváženost tří základních aspektů prací – originálnosti, realizovatelnosti a celkového dojmu. Studentům se doporučuje držet se striktně vyhlášeného tématu. Obecné proklamace nebo odchýlení se od daného tématu bude hodnoceno jako nesplnění zadání a porotci u takové práce mohou snížit své bodové hodnocení.

Shrnutí kritérií hodnocení:
- Originalita (40 %) - nejdůležitější je samotný nápad
- Realizovatelnost (30 %) - důležitá je i jeho realizovatelnost v praxi
- Celkový dojem (30 %) - a také kreativita jeho zpracování

KOMPLEXNÍ INFORMACE O SOUTĚŽI IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ SE DOZVÍTE ZDE!

Ideální banka logoSoutěž Ideální banka 21. století končí. Začíná vyhodnocování

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29042774615

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,6860
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,4670
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0860
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,6890
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,9510
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,9050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9885
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více