Soutěž pro studenty už za několik dnů


02. 09. 2007  11:30     Patrik Nacher     komentáře (0)

Portál bankovnipoplatky.com spolu se svými partnery zahájí 1. září velkou soutěž pro studenty středních a vysokých škol o výhry v celkové hodnotě 60 000,- Kč! Soutěžní disciplínou bude zpracování nejlepší eseje na téma: „Ideální banka v 21. století“. Studenti budou moci uplatnit nejen své znalosti a nápady, ale také svou fantazii.

Portál www.bankovnipoplatky.com spolu se svými partnery zahájí 1. září Velkou soutěž pro studenty středních a vysokých škol o výhry v celkové hodnotě až 60 000,- Kč! Soutěžní disciplínou bude zpracování nejlepší eseje na téma: „Ideální banka ve 21. století“. Studenti budou moci uplatnit nejen své znalosti a nápady, ale také svou fantazii.

 

Není vyloučeno, že názory a přání naší mladé generace budou pro naše banky v budoucnu inspirující a že na nich založí nejen svou poplatkovou politiku, ale i celkový vztah vůči svým klientům. Studenti všech středních a vysokých škol získávají unikátní možnost říci jasně a nahlas našim bankám, jak by si představovali jejich činnost a vztah ke klientům v budoucnu. Současně bankám soutěž ukáže, co se mladým lidem na jejich přístupu nelíbí a co by si přáli změnit.

„V období studia na střední a vysoké škole si mladí lidé většinou zřizují svůj první bankovní účet. U stejné banky pak zůstávají řadu let. Pro nás je tím pádem klíčové vědět, jak na partnerský vztah s bankou nahlížejí,“ komentuje záměr Miroslav Seidl, marketingový ředitel Poštovní spořitelny, která je partnerem projektu.

 

Soutěž bude probíhat na počátku školního roku a bude trvat čtyři měsíce (mezi zářím a prosincem kalendářního roku). Soutěž se uskuteční pod hlavičkou internetového serveru www.bankovnipoplatky.com a Poštovní spořitelny.

 

Vyhodnocení bude probíhat ve dvou kolech zajišťujících objektivitu celého hodnocení. V prvním kole vyberou zástupci serveru www.bankovnipoplatky.com, vysokých škol a Poštovní spořitelny 20 nejlepších prací. Ve druhém kole je poté bude hodnotit odborná 15-ti členná porota, složená ze zástupců odborného a mediálního partnera, organizátora a garanta projektu a představitelů institucí, které mají bankovní sektor ve své gesci.

 

Práce je možno přihlašovat od 1. 9. 2007 do 31. 10. 2007. Za přihlášení práce se považuje její zaslání na emailovou adresu soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce.

 

Partneři projektu:

Poštovní spořitelna, jako garant projektu

BIVŠ, VŠB-TU Ostrava - Ekonomická fakulta, katedra financí, jako odborný partner

Aliaweb, Deníky, Aktualne.cz, jako mediální partneřiSoutěž pro studenty už za několik dnů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

16277716399

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

104


ČÍSLO TÝDNE 104 - právě tolik miliard vytvořily banky čistý zisk v roce 2022. Jedná se o rekordní výsledek po hladových letech v době koronavirové krize.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 23,6740
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,0010
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2360
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,5745
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,2570
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,3800
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,7656
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více