Soutěž s Air Bank a naším serverem o dva poukazy na let simulátorem Airbus 320 zná vítěze


16. 01. 2013  15:00     BP.com     komentáře (5)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Air Bank a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v prosinci, se zapojilo 262 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Soutěž s Air Bank a naším serverem o dva poukazy na let simulátorem Airbus 320 zná vítěze
Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát povedlo jen něco málo přes 28% účastníků a na všechny otázky tak správně odpovědělo pouhých 74 návštěvníků webu. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.

.

HRAJEME I V LEDNU - VYHRAJTE MICROSOFT XBOX 360

.

V pondělí 14. ledna jsme v centrále Air Bank v Praze na Chodově vylosovali dva vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnil tiskový mluvčí banky Vladimír Komjati (viz foto). Tentokrát se soutěžilo o dva poukazy na 90minutový let simulátorem Airbus 320. Vítězem se stali David Bruckner z Uherského Hradiště a Marcela Burešová z Prahy, kterým ceny předáme v nejbližší době a samozřejmě vám opět přineseme fotky šťastných výherců. Gratulujeme.

.

undefinedSoutěž s Air Bank a naším serverem o dva poukazy na let simulátorem Airbus 320 zná vítěze

Diskutovat (5)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23281407531

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více