Soutěž s Cetelem a naším serverem zná své vítěze


26. 10. 2012  17:47     Patrik Nacher     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Cetelem a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v září, se zapojilo 374 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. Ačkoliv byla první otázka tentokrát anulována, jelikož formulář u této položky byl špatně naprogramovaný a evidoval korektní odpovědi jako chybné, ani úspěšnost u zbylých otázek nebyla slavná. Správně odpovědělo na 9 otázek jen 64 návštěvníků, což znamená, že úspěšných bylo jen něco málo přes 17%. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE. V pátek 26. října jsme v centrále Cetelem na Smíchově v Praze vylosovali vítěze naší soutěže (viz foto). Losování se zúčastnila tisková mluvčí společnosti Barbora Minksová a ředitel marketingu a komunikace Tomáš Siegler. Poprvé se soutěžilo o 5 cen – o dotykový tablet „Apple iPad 2 black“, společenské stolní hry „Monopoly Edice Banking“, psací soupravy Parker a sady hlavolamů. Vítězi se stali: Tablet Apple iPad 2 black vyhrála Eliška Veselá z Mostu, která si cenu převezme osobně na konci listopadu. Společenské stolní hry Monopoly Edice Banking získali Jiří Sychrava z Olomouce a Eliška Jeníčková z Mostu. Psací soupravy Parker a sady hlavolamů udělají radost Robertu Mroczkowskému z Kadaně a Michalovi Bednářovi z Prahy. Všem šťastným soutěžícím ceny zašleme a samozřejmě přineseme fotky spokojených výherců. Gratulujeme.


Soutěž s Cetelem a naším serverem zná své vítěze

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

29055707450

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

ČÍSLO TÝDNE

9


Číslo týdne - 9 právě o tolik procent sníží od října tohoto roku největší tuzemský prodejce a výrobce elektřiny ČEZ cenu elektřiny pro domácnosti. Na poklesu cen ušetří tuzemské domácnosti, jako například Poplatkovi několik tisíc korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více