Soutěž s Cetelem a naším serverem zná své vítěze


26. 10. 2012  17:47     Patrik Nacher     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Cetelem a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v září, se zapojilo 374 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. Ačkoliv byla první otázka tentokrát anulována, jelikož formulář u této položky byl špatně naprogramovaný a evidoval korektní odpovědi jako chybné, ani úspěšnost u zbylých otázek nebyla slavná. Správně odpovědělo na 9 otázek jen 64 návštěvníků, což znamená, že úspěšných bylo jen něco málo přes 17%. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE. V pátek 26. října jsme v centrále Cetelem na Smíchově v Praze vylosovali vítěze naší soutěže (viz foto). Losování se zúčastnila tisková mluvčí společnosti Barbora Minksová a ředitel marketingu a komunikace Tomáš Siegler. Poprvé se soutěžilo o 5 cen – o dotykový tablet „Apple iPad 2 black“, společenské stolní hry „Monopoly Edice Banking“, psací soupravy Parker a sady hlavolamů. Vítězi se stali: Tablet Apple iPad 2 black vyhrála Eliška Veselá z Mostu, která si cenu převezme osobně na konci listopadu. Společenské stolní hry Monopoly Edice Banking získali Jiří Sychrava z Olomouce a Eliška Jeníčková z Mostu. Psací soupravy Parker a sady hlavolamů udělají radost Robertu Mroczkowskému z Kadaně a Michalovi Bednářovi z Prahy. Všem šťastným soutěžícím ceny zašleme a samozřejmě přineseme fotky spokojených výherců. Gratulujeme.


Soutěž s Cetelem a naším serverem zná své vítěze

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

13638764923

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

192


ČÍSLO TÝDNE 192 právě tolik miliard vykázal státní rozpočet schodek ke konci měsíce dubna. Jedná se o dosud nejvyšší schodek v historii České republiky. Za jeho vznikem stojí jak výrazný pokles příjmů, tak strmé zvýšení výdajů státního rozpočtu.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6470
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,1070
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,6310
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,5115
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,3975
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1600
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2063
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více