Soutěž s Equa bank a naším serverem o Microsoft Xbox 360 zná vítězku


08. 02. 2013  21:12     Patrik Nacher     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Equa bank a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v lednu, se zapojilo 1.009 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Soutěž s Equa bank a naším serverem o Microsoft Xbox 360 zná vítězku
Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát povedlo jen 22% účastníků a na všechny otázky tak správně odpovědělo pouhých 220 návštěvníků webu. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.

V pátek 8. února jsme v centrále Equa bank v Praze v Karlíně vylosovali vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnila Monika Kristková, finanční ředitelka a členka představenstva Equa bank (viz foto). Tentokrát se soutěžilo o Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle s hrou Kinect Sports Ultimate. Vítězkou se stala Lucie Chlupová z Boskovic, které cenu předáme v nejbližší době a samozřejmě vám opět přineseme fotku šťastné výherkyně. Gratulujeme.

.

undefinedSoutěž s Equa bank a naším serverem o Microsoft Xbox 360 zná vítězku

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23391775145

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více