Soutěž s Home Credit a naším serverem o digitální fotoaparát Samsung zná vítězku


18. 03. 2013  20:33     BP.com     komentáře (0)

Do soutěže o zvyšování finanční gramotnosti s Home Credit a serverem www.bankovnipoplatky.com, která se uskutečnila v únoru, se zapojilo 376 čtenářů, kteří odpovídali na deset otázek.

Soutěž s Home Credit a naším serverem o digitální fotoaparát Samsung zná vítězku
Abychom mohli odeslaný formulář zařadit do slosování o cenu, musel respondent správně odpovědět na všech 10 otázek. To se tentokrát povedlo 41,2% účastníků a na všechny otázky tak správně odpovědělo 155 návštěvníků webu. Rozbor správných a špatných odpovědí najdete ZDE.

V pondělí 18. března jsme v kanceláři Home Credit v Praze na Chodově vylosovali vítěze naší soutěže. Losování se zúčastnil generální ředitel Home Credit David Bystrzycki (viz foto). Tentokrát se soutěžilo o digitální fotoaparát Samsung EV-NX200 kit 18-55mm.

Vítězkou se stala Alena Příhodová z Vodňan, které cenu předáme v nejbližší době a samozřejmě vám opět přineseme fotku šťastné výherkyně. Gratulujeme.

.

undefinedSoutěž s Home Credit a naším serverem o digitální fotoaparát Samsung zná vítězku

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

23387774687

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

205


ČÍSLO TÝDNE - 205 miliard korun. Právě tolik činil schodek státního rozpočtu ke konci měsíce červenec roku 2020. Jedná se o historicky nejvyšší schodek samostatné České republiky. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více