Soutěž studentů Ideální banka 21. století končí už za týden. Máte poslední šanci zúčastnit se


11. 11. 2014  08:30     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Studentská soutěž IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ na téma Ideální banka v roce 2020 končí již za necelý týden. Studenti mohou soutěžit již dva měsíce o hlavní výhru v hodnotě 25 000 korun, 15 000 korun, nebo 5 000 korun a množství věcných cen. K vítězství přitom stačí chvilka času, přiměřená znalost bankovnictví, fantazie a nápaditost.

Soutěž studentů Ideální banka 21. století končí už za týden. Máte poslední šanci zúčastnit se
Stačí, pokud jako student napíšete popis, esej či vyprávění na téma z vašeho pohledu Ideální banky roku 2020. Můžete také natočit minutové video, nebo zpracovat fotografii či obrázek. Co byste v bance za šest let chtěli najít? Jak by se banka měla v blízké budoucnosti chovat? Co by měla nabízet? Čím by měla zaujmout? Pokud jste schopní odpovědět na tyto otázky, pak neváhejte a naší soutěže se zúčastněte.

Zúčastnit soutěže se můžete buďto jako kolektiv třídy, nebo jednotlivě. Přihlásit se můžete zasláním vaší práce na mail: soutez@bankovnipoplatky.com a to nejpozději do 17. 11. 2014.

Platí, že vítěze nelosujeme, ale vyhrává skutečně ten nejlepší, o kterém rozhodne mnohočlenná odborná porota.

Dosud se přihlásilo více než sto studentů a patnáct vysokých a středních škol 

Velký zájem zatím registruje organizátor nejen od samotných studentů, ale také od vysokých a středních škol, kteří projekt využívají i v rámci své výuky. V rámci hodin a předmětů týkajících se ekonomiky či přímo bankovnictví musí studenti zpracovat svou práci na téma Ideální banka 21. století. Školy tak zvyšují pravděpodobnost, že právě někdo z jejich studentů se umístí na předních místech.

Pro školu to znamená zajímavý bonus. Jednak škola jejíž student zvítězí nebo se umístí na předních pozicích, získá pozitivní propagaci a současně přispěje svou aktivitou ke kultivaci prostředí mezi bankami a jejich klienty.

Ještě do úterý, dne 17.11. 2014 mají studenti čas zaslat své práce a zúčastnit se boje o velmi vysoké a hodnotné ceny.

Soutěž prokázala, že má velký smysl

Soutěž Ideální banka 21. století, která probíhá již sedmým rokem, prokázala, že má skutečný smysl. Banky totiž o výsledky projevují velký zájem a v mnoha případech se doporučením studentů přímo řídí, nebo na jejich základě přímo připravují své produkty či jejich zaměření.

Studenti tak ještě v době, kdy to nebylo vůbec standardem předpovídali u ideální banky bezkontaktní karty, různé formy videoporadenství, nulové poplatky, tedy vše co je dnes již běžným standardem.

Jak se tedy myšlení a návrhy studentů v návrzích a popisu Ideální banky 21. století v průběhu let posunuly? Nejlepší práce, včetně vítězné budou zveřejněny a budou také doručeny jako inspirace všem našim bankám.

Více informace o soutěži naleznete ZDE 

Stručné shrnutí parametrů soutěže:

Práce je možno přihlašovat od 1. 9. 2014 do 17.11. 2014. Za přihlášení práce či videa se považuje její (jeho) zaslání na emailovou adresu: soutez@bankovnipoplatky.com s uvedením jména, adresy, jména studované školy, telefonního čísla a emailové adresy autora práce. V případě, že práci přihlašuje skupina, je součástí přihlášky uvedení jména, adresy, názvu školy, telefonního čísla a emailové adresy vedoucího skupiny.

V případě, že bude video vyžadovat větší kapacity, lze využít služby např. www.leteckaposta.cz, www.ulozto.cz apod., případně nám zašlete odkaz na video umístněné v síti internet.

Ceny pro studenty:

místo        - Cena v hodnotě 25.000 Kč.

místo        - Cena v hodnotě 15.000 Kč.

místo        - Cena v hodnotě 5.000 Kč.

Speciální cena PRIMA RÁDCE pro výherce hlasování veřejnosti u mediálního partnera:

Cena v hodnotě 10.000 Kč pro soutěžícího.

Ostatním soutěžícím bude odměnou účast na originální a zábavné divadelní akci na pobočce Air Bank s herci, které známe z televizní reklamy banky.

Vyhodnocení zaslaných prací a videí proběhne do konce roku 2014. Výsledky budou zveřejněny a ceny předány do konce roku 2014.

Své příspěvky ve formě článku (1800 znaků vč. mezer), obrázku či videa (max. 1 min.) mohou studenti zasílat na mailovou adresu: soutez@bankovnipoplatky.com nejpozději do 17.11. 2014, kdy bude soutěž ukončena.

 

 Soutěž studentů Ideální banka 21. století končí už za týden. Máte poslední šanci zúčastnit se

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29862847476

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0190
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 27,8640
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2585
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7850
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9626
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více