Soutěž studentů se rozběhla! Začíná boj o ceny v hodnotě až 60 000,- Kč!


27. 09. 2007  09:01     Miroslav Roch     komentáře (0)

Soutěž o nejlepší exej "Ideální banka 21. století se již naplno rozběhla. Do naší redakce začalo přicházet mnoho prací od studentů z vysokých a středních škol, kteří se utkají v boji o první místo s výhrou 20 000,- Kč.

Soutěž o nejlepší exej "Ideální banka 21. století se již naplno rozběhla. Do naší redakce začalo přicházet mnoho prací od studentů z vysokých a středních škol, kteří se utkají v boji o první místo s výhrou 20 000,- Kč.

Výhru však nezíská pouze první v pořádí, ale celkem prvních 20 nejlepších prací, které vybere odborná porota složená s odborníků na finance a bankovnictví.

Představy studentů o bance budoucnosti jsou již nyní velmi zajímavé a inspirující a je zřejmé, že banky získají cenné informace o představě naší nejmladší generace o jejich budoucích službách.

Nejvíce by si studenti přáli co nejjednoduší, nejrychlejší a nejintuitivnější ovládání svého účtu, a tedy maximálně jednoduché nakládání se svými penězmi. Návštěva banky aby byla co nejvíce vyjímečná záležitost. Samozřejmou součástí má být též co nejjednodušší využívání služeb bank. Klient by měl mít okamžitě jasno, zda na určitou službu bude mít nárok či ne, a za splnění jakých podmínek na službu získá nárok.

K tomu jedna ze studentek střední školy napsala:

"Pro lenochy jako jsem já, by byla ideální banka taková, aby šlo všechno pěkně a jednoduše vyřídit z pohodlí domova. Nejlépe přes internet, kde by mi v případě nouze někdo poradil. Nazvu ho - Virtuální rádce."

Mezi příspěvky studentů se objevují též představy banky z daleké budoucnosti. Daleká budoucnost, ale nemusí být v tomto případě tak vzdálená jak se může na první pohled zdát.

Jeden ze studentů účastnících se soutěže popsal svou představu takto:

"Je možné, že díky technickému pokroku časem přestanou existovat fyzické peníze a zůstane jen jejich digitální forma. Platit budeme otiskem prstu nebo elektronickým čipem, jak to známe z futuristických filmů. To ale neznamená, že by banky už nadále nebyly potřeba. Právě naopak. Když se všechny peníze změní na digitální jedničky a nuly, bude ještě více potřeba, aby někdo kontroloval jejich pohyb."

Získá jeden z těchto studentů první cenu a výhru 20 000,- Kč? Nebo to chcete být přímo vy? Stále se můžete zúčastnit zasláním práce na mailovou adresu:

soutez@bankovnipoplatky.com, kde se může do soutěže přihlásit celá škola, která práci zadá jako součást výuky či domácí úkol studentům.

Další informace o VELKÉ SOUTĚŽI STUDENTŮ naleznete ZDE!!Soutěž studentů se rozběhla! Začíná boj o ceny v hodnotě až 60 000,- Kč!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

29869664583

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

54,6


ČÍSLO TÝDNE - 54,6 právě tolik činil čistý zisk tuzemských bank za první pololetí letošního roku. Je to výrazný nárůst oproti roku předchozímu. Bankám se dařilo zejména díky vysokým úrokovým sazbám.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,5420
Kurz USD Americký dolar 1 USD 25,0470
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,0510
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,0545
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 25,2730
Kurz HUF Forint 100 HUF 5,7950
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 4,9670
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více